Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Levelező hallgatók! Diákkedvez...

Levelező hallgatók! Diákkedvezmény Levelezősöknek a BKV-nál?

Figyelt kérdés

A világ összes oldalát átolvasva se találtam értelmes választ, amivel kibékülnék...

Egyik oldal ezt, a másik azt ír ezzel kapcsolatban.

Szeretném ha segítene nekem olyan akinek tapasztalata van, hogy diákként vehetek e igénybe diákkedvezményt a BKV-nál úgy hogy levelező képzésre járok!?

Légyszi segítsetek!!!


2011. szept. 6. 21:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem, tömören 9összefoglava.

Helyiközlekedésre sehol nem jár kedvezmény levelezősnek. CSak a lakóhely és az egytem közt. Jah, ohgy ez mnidkettő Bp-n van kit érdekle.

2011. szept. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem, csak a MÁVnál fogadják el a lakhelyed és a sulid közötti településen. Ha ez segít leaglább a mozikban elfogadják...
2011. szept. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm nektek!

Habár ennek a dolognak a lényegét még mindig nem értem,hogy ha egyszer diák akkor miért nem olyan teljes értékű diák mint a nappalis meg az estis....na mindegy.

És abban esetleg még tudtok segíteni,hogy milyen jegyet vagy bérletet lenne érdemes vennem?

A suliig 2szer kell átszállnom, van olyan hét,hogy egyszer van hogy kétszer megyek majd be.

2011. szept. 6. 21:56
 4/4 anonim válasza:

K: Levelezős diákkal vehetek-e budapesti diákbérletet?


V: Tájékoztatjuk, hogy kedvezményes tanulóbérlet igénybevételére jogosult a 85/2007. (IV.25.) és a 121/2012. (VI. 26.) Kormányrendelet által meghatározott kedvezmény alapján az oktatási intézmények nappali és esti tanrendben résztvevő tanulója, ha érvényes állandó, vagy ideiglenes diákigazolvánnyal rendelkezik. A helyi közlekedésben a levelező tagozatos tanulók és a távoktatásban résztvevők utazási kedvezményre nem jogosultak.


/BKV G.Y.I.K./

2013. nov. 25. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!