Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a levelezős...

Mit gondoltok a levelezős jogi diplomáról? Kevesebbet ér, mint a nappalis? Ha igen, miért?

Figyelt kérdés
2011. szept. 7. 14:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Nézőpont kérdése. Ha nem 17 éves korodban kezded el az egyetemet egy nagyon neves helyen, akkor már lenéznek. De kérdem én: Könnyebb úgy diplomához jutni, hogy rámegy minden hétvégéd a sulira, hétközben reggeltől estig dolgozol, a gyerekeket neveled, miközben a nappalisok (persze sok kivétel van, senki ne vegye magára) meg bemennek pár órára, végigbulizzák az éveket, és a szülők csak tömik őket pénzzel? Van pár hely, szak ahol tényleg könnyű levelezőn diplomát szerezni (mint nappalin is) így mindenki általánosít.
2011. szept. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem értem, miért néznének le egy levelezős jogászt, ha pl. másoddiplomaként végzi. Igaz, nem 18 évesen kezdeném, de az eddig időmet sem bulizással töltöttem, hanem az első diplomám megszerzésével és munkával. Ezért tartom igazságtalannak, ha kevesebbet ér egy levelezős diploma.
2011. szept. 7. 14:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!