Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Számodra mi okoz stressz?

Számodra mi okoz stressz?

Figyelt kérdés

Bocs a hülye kérdésért, de felmérést kell ebből csinálnom (suliba kell) és itt a legegyszerűbb megkérdezni:D és azért ebbe a rovatba írtam, mert számomra pl akár egy ilyen kvázi házi feladat is szokott stressz okozni, de most épp az angol nyelvvizsga miatt stresszelek.

Csak komoly válaszokat! Köszi


2011. szept. 9. 15:42
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem a suli és az egészségi állapotom. Más nem igazán:) A családi és anyagi hátterem hálistennek rendben van.
2011. szept. 9. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Tiniként anno a suli, tanárok.

Aztán az exanyos jelöltem, annyira, h kijött a kéz ekcéma.

Majd a csípő és térd ízületi panaszok, ezeket okozza a stressz..sajna azóta is kell kezelésekre járnom, gyógyszereket szednem.

Melóhely, azok az irodisták, akik csak vannak, de nem tudnak semmit. Jelenlegi apósom, aki annyira tirpák, de mindenkivel. Az újabb vizsgálatok, nehogy találjanak még mást is.. Tanfolyam, vizsgám sikerüljön.

2011. szept. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
fú látom itt vannak olyanok, hogy egyszerre több dolog is, hát sajnállak :S nálam is szokott ilyen lenni, jelenlegi pillben konkrétan nem tudom, hogy minek álljak neki előbb meg ilyenek, nekem ez is stresszt okoz....meg az is ,hogy ezen az oldalon kétszer írtam le a stressz szót ezen a kommenten kívül és mindkétszer lemaradt a T betű
2011. szept. 9. 19:19
 4/9 anonim ***** válasza:
Azt nem szeretem, ha sajnálnak, de együtt lehet érzeni!:)
2011. szept. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
együtt érzek :)
2011. szept. 9. 20:36
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Mára már annyira parázom, h mi lesz vizsgálatok eredménye, h mikor itt beszóltak elsírtam magam, jól belém rúgott!

Holnap megyek beutalóért, az 1ik helyre már van időpontom a másikra még nincs..ez a várakozás is idegtépő! Hiányzik a Párom♥♥♥ is! Rosszul is alszom, rem. hamarosan mehetek haza Páromhoz!..

2011. szept. 12. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezért járok fel ide, h tereljem a gondolataim, h ne parázzak erre belém rúgnak..
2011. szept. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Okt.11 lesz egy vizsgálat..addig nyugtalan leszek, mi lesz az eredmény..
2011. szept. 14. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Már biztos kihúzzák fogam (szájsebészet) szept.30.az a baj, h hátul alul nem lesz fogam csak 5ösig bal o. ezt dobta a gép ez van...

Attól félek mi lesz..

2011. szept. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!