Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Lehetséges, hogy valakinél a...

Lehetséges, hogy valakinél a stressz jó hatással van az agyra?

Figyelt kérdés

Olyan érzés, mintha stressz, nyomás alatt az agyam aktiválná magát, mint egy vészjelzés.. és jobban tudok logikusan gondolkodni... legalább is eddig azt vettem észre.. Ez lehetséges?!

18/L


2011. máj. 2. 21:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Természetesen lehetséges, de akkor valószínűleg még nem stresszhelyzet alakult ki csak egy kissebb adrenalinlöketet kapott a szervezeted.
2011. máj. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
46%
Nem lehetséges, hanem biztos. Ha nem parázod túl magad, akkor a stressz okozta szimpatikus túlsúly miatt sokkal jobban fog az agyad. Nekem például az szokott a legnagyobb csapás lenni, vizsgára készülés közben, ha nem vagyok ideges, mert akkor sokkal nehezebben tanulok.
2011. máj. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!