Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » SEGÍTSÉG! EZ ilyenkor hogy...

SEGÍTSÉG! EZ ilyenkor hogy működik? Ütközés az egyetemi órám és a tájékoztató között!

Figyelt kérdés
A lényeg az, hogy hétfőn és kedden IS lesz tájékoztató, és az egyiken MINDEKÉPP meg kell jelennem. A baj csak az, hogy mindkét nap, abban az időpontban GYAKORLATOM van. Kedden igaz, a találkozási időpontban lesz vége a gyaknak, tehát: kedden meg tudnám oldani a megjelenést a tájékoztatón, DE vagy eljövök az óra utolsó 20 percéről(nem az egyetem területén lesz a tájékoztató), ami vagy engedélyezett vagy sem a tanár részétől, vagy kések a tájékozatóról, ami nem túl jó, mivel időpontot érkezési sorrendben lehet választani, ami azt jelenti, hogy vagy lesz helyem az órán(és nem ütközik semmivel) vagy sem. Szerintetek melyik megoldás lenne a könnyebb? Kérjek esetleg "igazolást", hogy elmehessek gyak végéről? Kérlek véleményeket, tapasztalatokat, gondolatokat, bármit szívesen fogadok ami ebbe a témába vág! Köszönöm!
2011. szept. 11. 10:11
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha már ismered a gyakorlat vezetőt és nem harapós fajta, akkor odamehetsz és megkérheted, hogy ez esetben legyen olyan kedves és tegyen kivételt veled, mert muszáj ott lenned és szeretnél kicsit előbb elmenni. Ha normális, akkor minden további nélkül rábólint, elvégre nem az egész órájáról lógtál el, nomeg ha suli ügy, abban lehet kicsit engedékenyebbek.

Amúgy megkérdezheted attól is, aki ezt a tájékoztatót tartja, hogy 10 perc késés mennyire okoz problémát. Lehet csak te gondolod úgy, hogy gond lenne.

2011. szept. 11. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Iiiigen, a késéssel az a baj(egyébként írtam neki email, kíváncsi leszek rá, észreveszi-e), hogy érkezési sorrendben fogjuk tárgyalni az időbeosztást(egyéni foglalkozások lesznek, mindenki kap időpontot), ééés ha nekem nem marad olyan hely, ami a legjobb lenne(bejárós vagyok) akkor szívtam, mehetek külön csak azért(pl pénteken nincs órám). Szóóval eléggé érdekes a szitu, kíváncsi leszek rá. AZ meg nem működik, hogy én kések a tájékoztatóról, plusz már előre lefoglalom a tanárnál a helyet magamnak. Ez így nem járja. Mondjuk ha belemegy, semmi gáz nincs belőle, csak a többiek fognak kinézni, hogy bezzeg az a lány...
2011. szept. 11. 15:22
 3/3 A kérdező kommentje:
Rendben, ügy megoldva! ;)
2011. szept. 11. 21:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!