Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Tanár-diák? Bővebben lent

Tanár-diák? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Egyetemen kinek illik felajánlani a tegeződést? 24 éves nő vagyok, van egy 30 éves férfi tanárunk. Eléggé sok mindent tudunk egymásról, sőt a távolabbi terveim között is szerepel vele kapcs.(szakdolgozat stb). Magázódunk elvileg, bár felsőbb éves fiuknak felszokta ajánlani a tegeződést, dehát ők fiuk. Kérdésem az volna, hogy esetünkben nekem kell felajánlani a tegeződő viszonyt, vagy neki? Hierarchia szerint neki, női-férfi kapcs szerint pedig nekem. Vélemények?
2011. szept. 14. 22:09
 1/9 anonim válasza:
100%
szerintem nyugodtan kérheted/javasolhatod hogy tegeződjetek, 6 év van köztetek az nem sok. Megharagudni biztos nem fog. Mondjuk azért ha nagyon szigorú inkább régimódi akkor lehet nem kéne, de ha fiatalos akkor simán;)
2011. szept. 14. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
én azt mondanám, hogy neki
2011. szept. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is úgy gondolom, hogy inkább neki kellene felajánlania. Nekem is vannak fiatal tanáraim, de fura lenne letegezni őket.
2011. szept. 14. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is neki kellene felajánlani, de, ha olyan karót nyelt, hogy magáz...
2011. szept. 14. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nekem szinte csak fiatal tanáraim vannak, állítólag régebben tegeződtek a hallgatókkal, aztán áttértek a magázódásra. Olyan fura 'jónapot'ozni, főleg h közvetlenebb lesz a kapcsolatunk, és alig idősebb tőlem. Legszívesebben megkérdezném h tegeződhetnénk-e de ha meg azt mondja h nem, az marha ciki. És ezt az etikett dolgot sem tudom hova tenni, kerestem a neten témával kapcs írásokat, de hát semmi hasznos nem volt. Az tudott h nő-férfi viszonyban a nő ajánlja fel a tegeződést, tanár-diák kapcsnál a férfi. Fura
2011. szept. 14. 23:27
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Igaz, hogy te vagy a nő, de szerintem itt a hierarchia fontosabb. Oké, hogy talán többet fogsz vele találkozni, mint a csoporttársaid, de ráérsz majd akkor megemlíteni, mert addig csak egy vagy a sokból és mért pont csak veled tegeződjön...

Szóval vagy mindenki vagy senki, szerintem.

Szóval képzeld el, hogy pl megy órát tartani és köszön, majd hozzá teszi, hogy és szia XY!

2011. szept. 14. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Gyakorlatot nem tart, csak előadást. Ott meg ugye sokan vagyunk, ilyenkor bejön és köszön mindenkinek h jónapot. De mondom, némely fiúnak felajánlotta már a tegeződést, tehát nem akadály neki h vkit tegez vkit meg magáz.
2011. szept. 14. 23:29
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk, ha felajánlanád nem hiszem, hogy nemet mondana, udvariatlanság lenne, valószínű nem zavarja a tegeződés, ha srácokkal tegeződik, nyilván nőknek meg azért nem mondja ő, mert meghagyja nektek, hogy felajánljátok-e, ahogy illik...
2011. szept. 14. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván a tanárnak kell felajánlania. Kicsit fura lenne ha egyetemi tanárnak te mint hallgató ajánlanád fel.
2011. szept. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!