Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy vegyem rá magamat, hogy...

Hogy vegyem rá magamat, hogy tanuljak ha hazaértem? 20 vagyok.

Figyelt kérdés

visszamentem tanulni középiskolába, de annyira elszoktam, hogy nem tudom mit tegyek. hogy vegyem magamat rá hogy tanuljak délután? igazából lecke sincs nagyon, csak át kéne olvasni amit leírtam. de egyszerűen lusta vagyok, vagy nem is tom:S


20f


2011. szept. 18. 18:40
 1/1 anonim válasza:
Én is így vagyok augusztusba kell osztályzó vizsgáznom és még szinte semmit nem tudok :/ Csak a magyart tanultam meg és a nyelvtant úgy ahogy! De ez még csak 2 tantárgy ! Figyelj próbáld meg úgy hogy ,Be állítod a telefont ébresztőre!! Mondjuk olyan 30 percre addig tanulsz 30 percig és amikor meg csörren a telefon akkor aba hagyod és eszt csináld minden nap van akinek ez be jön :))) 14/L
2013. jún. 29. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!