Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy vegyemrá magamat, hogy...

Hogy vegyemrá magamat, hogy tanuljak ha hazaértem? 20 éves vagyok.

Figyelt kérdés

visszamentem tanulni középiskolába, de annyira elszoktam, hogy nem tudom mit tegyek. hogy vegyem magamat rá hogy tanuljak délután? igazából lecke sincs nagyon, csak át kéne olvasni amit leírtam. de egyszerűen lusta vagyok, vagy nem is tom:S


20f


2011. szept. 22. 19:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Állítsd magad sarokba,1-2,pofon,körmös,oszt jó tanulást.
2011. szept. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Húzd ki a netet, kapcsold ki a tévét. Gondolj arra, hogy úgysincs benne semmi izgi. Ülj le az asztalhoz, vedd elő a könyveket, és olvasd át, nem kell szóról szóra megtanulni. A lényeget alá is húzhatod.
2011. szept. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
menny el dolgozni és fölteheted magadnak a kérdést hogy akkor most hogyan tovább és mit is szeretnél magaddal csinálni...
2011. szept. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
42%

20 évesen nem tudom, hogy lehet valaki ennyire döntésképtelen és gyerekes.

16/L

2011. szept. 23. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

haver én is 20 éves vagyok én áprilisban fogok visszamenni a közép suliba.........én pedig előre félek, attól, h abba esek bele mint te:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D


egyébkén esti vagy ilyen rendes reggelis suli?

2011. szept. 24. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
mondogasd magadnak hogy egy senki leszel ha nem tanulsz, képzeld el magad előtt azt h semmire sem viszed, stb. én volt már hogy ordibáltam magammal, pofoztam az arcomat, bejött.
2011. szept. 25. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
szia, rendes reggelis suli. ha érdekel, dobj egy privit és megírom melyik. 22 éves korodig ingyenes, vagyis reg díjat kell fiteni.
2011. szept. 26. 21:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!