Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nehéz lesz érettségiznem...

Nehéz lesz érettségiznem matekból, ha mindig másról írom a leckém?

Figyelt kérdés

Most vagyok 11. es és a 3/4ed osztály folyamatosan másról másolja a matek leckét, mint eddig is.

Nagyjából értem a matekot, meg ha felelés van, és segít a tanár, akkor megy, de a lecke felénél mindig elakadok.

Így nehéz lesz érettségiznem, ha mindig másról másolom a leckét?


2011. szept. 19. 16:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen.
2011. szept. 19. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha otthon nem megy egyedül, akkor több mint valószínű, hogy az érettségin sem fog, főleg, hogy ott még ideges is leszel.
2011. szept. 19. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

NE IZGULJ! Én nagyon idegeskedtem, stresszeltem, és azért b@sztam el. Nagyon buta vagyok matekból, és mégis leérettségiztem. Ráadásul a Gazdasági Fősulin tanulok!


Szóval csak bízz magadban, és készülj rá!

2011. szept. 22. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én mindig is hülye voltam a matekhoz.házit nem nagyon csináltam mert egyedül nem ment..probálkoztam vele de sokszor feladtam.féltem,hogy mi lesz velem érettségin.. de egy csomó mindenben segít a függvénytáblázat. sok infót ki lehet belőle gyűjteni amikre kapsz pontot.így sikerült 30 pontot össze szednem.és nem zavar,hogy a matekom 2es lesz.de meglett az a lényeg!! szóval nee félj!!!
2011. szept. 22. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!