Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Miért zavarja a tanárokat, ha...

Miért zavarja a tanárokat, ha valaki zenét hallgat az óráján úgy, hogy azt más nem hallja, mert fülhallgatóval hallgatja?

Figyelt kérdés

Nem a diák döntése, hogy érdekli-e az anyag, és megkockáztatja az 1-es dolgozatot? Mennyivel jobb az az eset, mikor állandóan megy a dumálás és a tanárnak fegyelmeznie kell? Így legalább lehajtja a fejét, és kész.

Emiatt kapom már a 3. 4. szaktanári marhaságokat, pedig 12.-ben elég gáz egy olyan tantárgyból csesztetni a diákot, aminek semmi köze se a továbbtanulási irányához, sem az érettségihez..


2011. szept. 26. 22:32
1 2 3
 21/28 Dilettáns döggomba válasza:
Hová tart ez a világ, bakker... o_O
2011. szept. 26. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:

Ezért nem leszel soha tanár. :)

Nekem nagyon sok tanárom van/volt, akire felnézek, tisztelek, mert tudott tanítani, és tudott úgy magyarázni, hogy az érdekes és tanulságos volt mindenki számára. Legyen az akár irodalom, vagy biológia. Szerettem az óráikat.

Tudni kell tanítani és fegyelmezni is. Ha nekik sikerült, akárki másnak is sikerülhetne. Kizárt, hogy a fizikát ne lehetne úgy magyarázni, hogy csak felolvastatja a könyvet, és elvárja, hogy beseggeld a száraz tananyagot az el nem magyarázott képletekkel és számításokkal.

2011. szept. 26. 23:55
 23/28 anonim ***** válasza:
Értsd meg, h itt nem az a lényeg, h sz*r a tanár meg, h nem érdekel a tantárgy, hanem az, h neked a kötelességed, h ott legyél és odafigyelj. Az órán zenét hallgatni olyan, mint munka közben netezni. Nővéremet pl kirúgták érte. Egyszerűen csak fogadd el, h ez van. Ha tovább akarsz tanulni, akkor a 4-es átlaggal sokat nem fogsz elérni. Ha nem akarsz továbbtanulni, akkor meg mit keresel még a suliban?
2011. szept. 27. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
Téged nem zavarna, ha valaki az orrod előtt levegőnek néz?
2011. szept. 27. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

Szerintem döntsd el, mit akarsz azon az órán!. Ha beülsz, miért nem figyelsz oda? Ha nem érdekel, miért ülsz be az órára? Csak zavarsz (mások leírták, miért; le is ugattad őket, pedig csak a kérdésedre válaszoltak; nem ismétlem meg azokat, és nem egészítem ki újabb érvekkel; nem kell, hogy tessen neked, de elég sok valós érvet kaptál arra, hogy miért zavarja egy órán zenét hallgató diák a tanárt).


Állj ki karakánul a véleményed mellett, ha olyan nagylegény (vagy leány?) vagy. Jelentsd ki, hogy számodra ez az óranem nyújt semmi pluszt, nincs szükséged rá. Mi tart vissza, hogy ezt tedd?

2011. szept. 27. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

ő ezt nem engedheti meg neked hogy zenét hallgass, mert akkor jogos lenne a kérés, hogy mindenkinek engedje meg, azmeg hogy nézne már ki? ő ott dolgozik, ha megenged ilyeneket utána őt fogják érte számonkérni. hallgasd ugy hogy ne vegye észre. ha meg nembirod ugy hallgatni én mindig azt csinaltam, hogy leirtam fuzetbe mit akarok csinalni vagy venni vagy tudomisén megirtam egy válaszemailt füzetbe amit mar régóta halogattam...

tökmindegy mit irkáltam, de ugy nézett ki mintha jegyzetelnék.


nem hiszem el hogy annyi fizikaórád lenne egy héten, hogy nem lehet kibirni valahogy. amugy most jön a "majd megtudod" szöveg, :D de majd megtudod milyen érzés mikor latvanyosan sz.nak a munkádra, pláne esetleg sokkal fiatalabb tapasztalatlan kölykök. nagyon bosszantó az. de majd megérted akkor :D

2011. szept. 27. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
órán zenét hallgatással menőzöl? nyuszi vagy, öcsém... vízipisztolyozni próbálj, na AZ menő!
2011. szept. 27. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 A kérdező kommentje:
A kérdésemben azt írtam, hogy menőzök azzal, hogy zenét hallgatok? Szerinted hányan csinálják ugyanezt akármelyik másik osztályban, akármelyik másik suliban?:D
2011. szept. 27. 17:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!