Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Olyan szakmáki, ahol nem...

Olyan szakmáki, ahol nem számít a kinézet és van is az adott szakmára igény?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy van 1-2 piercingem és elég egyedi sokszor a megjelenésem is.
2011. szept. 27. 14:18
 1/6 anonim ***** válasza:
grafikus, designer? még előny is az extremitás.
2011. szept. 27. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És esetleg olyat tudnátok ajánlani, amihez nem szükséges érettségi? Bár tudom, a mai világban az már elengedhetetlen...
2011. szept. 27. 14:32
 3/6 anonim ***** válasza:
Na ez fogas kérdés. Van egyáltalán még olyan szakma, ahol a felvételnél nem számít az érettségi?
2011. szept. 27. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"grafikus, designer? még előny is az extremitás."


Ott volt az is, hogy legyen rá igény.


Ez igazából tényleg jó kérdés. Először informatikust, mérnököt akartam mondani, de csak utána láttam, hogy még érettségi se keljen. Sajnos az érettségi mára már tényleg alap dolog.

De ezek alapján el lehet menni valami szakmunkásra. PL kőműves. Ott nem a kinézet számít. Bár ha jobban belegondolok, nem biztos, hogy felvennék egy olyat akin nagyon durva piercing van. (pl orr karika)

2011. szept. 27. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Hát azt kifelejtettem, hogy lány vagyok, ezért az építőipar is kilőve :D

Köszi azért, várok még válaszokat! :)

2011. szept. 27. 18:48
 6/6 anonim ***** válasza:
Fodrász.Nem minden képzéshez kell érettségi,de jól nézd meg,mert van,amelyiknél követelmény.Talán ott még nem gond 1-2 piercing.
2011. okt. 1. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!