Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 2004-ben érettségiztem!?

2004-ben érettségiztem!?

Figyelt kérdés
Szeretném ha valaki segítene: 2004-ben érettségiztem és utána továbbtanultam a péter rózsában a sas utcában, de nyelvvizsga hiányában és a szakdolgozat hiányában nem végeztem el.Viszont most hogy itthon vagyok a majdnem féléves fiammal és külföldön fogunk tartózkodni (párom megy ki dolgozni és mi is megyünk utána) így úgy érzem hogy egy érettségivel nem nagyon tudnék labdába rúgni kint.A kérdésem az lenne, hogy ha nincs okj-s végzettségem,se diplomám,se főiskolám, akkor ha most vhol jelentkeznék akár fősulira, vagy olyan suliba ami okj-s papírt ad, azért fizetnem kell ha nem állami támogatottra megyek??
2011. szept. 29. 20:18
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

"azért fizetnem kell ha nem állami támogatottra megyek??"


Kérdésben a válasz.


Egyébként ha nem felsőfokú szakképzés volt a Péter Rózás kiruccanásod, akkor vannak még államilag támogatott féléveid is, mehetsz államilag támogatottra is a felsőoktatásba. OKJ-s képzésre már nem mehetsz ingyenesre.

2011. szept. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az milyen képzés volt, hogy nyelvvizsga kellett

(volna)?

2018. márc. 15. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Melyik szakma volt?
2018. márc. 15. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!