Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 18 év alatt a jogosítvány ( B...

18 év alatt a jogosítvány ( B kat. ) megszerzéséhez szükséges alkalmassági vizsga miből áll?

Figyelt kérdés
2011. jún. 9. 18:27
 1/4 anonim ***** válasza:
nekem annyi volt hogy odamentem vérnyomás mérés és közben kérdezte szedek-e valamilyen gyógyszert rendszeresen, "babos" könyv majd egy tábláról olvasson el egy sor betűt ennyi
2011. jún. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi. Azt meg tudod mondani, hogy a színlátás tesztnél mekkora a tűréshatár? Mert én voltam szemészeten és azt mondták hogy ezzel az eredménnyel csak úrvezetői lehet(szóval nem hivatásos). Mondjuk nálam nem annyira durva ez a dolog.
2011. jún. 9. 18:51
 3/4 anonim válasza:
Nyugodj meg én is színtévesztő vagyok és nekem is megvan már a jogsim. Nem problémáznak rajta ha csak nem vagy színvak, igaz hivatásos nem lehetsz de attól A, B kategóriát leteheted.
2011. jún. 9. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Na ja hivatásos nem lehetsz de ettől még megkapod a jogsit. kb 30éve apám is elhasalt a babos könyvön aztán neki is meglett simán a jogsija :D első voltam
2011. jún. 10. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!