Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek van olyan, hogy...

Szerintetek van olyan, hogy valaki nem tud megtanulni autót vezetni?

Figyelt kérdés
Hallottatok már ilyen személyről? Kicsit aggódom, mert már elég sok órát levezettem, de így is rendre ugyanazok a hibáim vannak :S nagyon próbálkozom, de sajnos az oktatóm is olyan, hogy nem mindig tud helyet biztosítani, hogy heti 2 alkalommal járjak és , ha kimarad egy hét, az azért nekem sok. Mit gondoltok? (mindenképpen szeretnék megtanulni vezetni, ugyanis bejárós vagyok , viszont rendszeresen rosszul vagyok a buszokon, autóban ez azért ritkábban fordul elő és ott még tömeg sincs...)
2011. okt. 3. 16:41
 1/2 anonim ***** válasza:

Az cinkes ha a kocsiban is rosszúl vagy .

Lazán kell felfogni, nem szabad stresszelni.

2011. okt. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
épp ez az , hogy autóban ritkábban vagyok rosszul (akkor mondjuk igen, ha olyan idióta vezet, aki rendre mások seggébe hajt, aztán állandóan hirtelen lefékez). Próbálok nem stresszelni, meg minden óra előtt elhatározom, hogy akkor ma mindent beleadok, de még is hibázom. Jaj pedig már úgy túl lenék rajta
2011. okt. 3. 16:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!