Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Autósiskolába szeretnék...

Autósiskolába szeretnék jelentkezni megtanulni vezetni jogsit szerezni. érdeklödnék hogy hogyan kell neki indulni? Illetve mennyibe kerül most egy jogosítvány? én egri vagyok ti melyik iskolát ajánlanátok? Melyik a legprecízebb?

Figyelt kérdés
2009. máj. 25. 09:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Pesti árakat tudok mondani, ha nem buksz és elég az alap gyakorlat, akkor vizsgadíjakkal, orvosi vizsgálattal, mindennel együtt olyan 100 ezerből kijössz.
2009. máj. 25. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én így kezdtem hozzá: beszéltem több ismerőssel, ki melyik sulit ajánlaná aztán eldöntöttem hová akarok járni. elmentem az oktatóhoz, ott megbeszéltünk mindent, mi mennyibe kerül. általában nem szeretik megmondani,mennyibe kerül a jogsi úgy összességében, de nálam megmondták, kb. 135000ft. persze ehhez hozzájön még hogy fényképet kell csináltatni(1000ft), elmenni dokihoz alkalmassági igazolásért (6000ft). nekem 7 hónapig tartott az egész,2008 decemberében lett meg a jogsi.nagyon számít, hogy milyen oktatóhoz kerülsz, ezen múlik minden, hogy kellemes emlékeid lesznek, vagy utálni fogod az egészet, ezért ne sajnáld rászánni az időt arra, hogy tájékozódj, ki a legjobb oktató, legyen ez az első lépésed! Nálam egy óra vezetés 2500ft volt, de az árak mennek egyre feljebb, ezért ha jogsit szeretnél, minél előbb kezdj bele, manapság, ha pl. forgalmi vizsgán megbuksz esetleg többször is, a plusz órák miatt 200.000ft-ba is kerülhet a jogsi!A vizsgák meg kb 3500 ft körül vannak.Remélem tudtam segíteni.
2009. máj. 25. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Jótanács: (én is NŐ vagyok) ne menj női oktatóhoz!!!!! Minden ismerősöm, aki nőhöz ment, panaszkodik, hogy milyen idegesek, kiabálnak, ha valamit nem jól csinálsz, nincs türelmük, nem tudnak normálisan magyarázni... Nem rosszból mondom, biztosan vannak JÓ női oktatók is, de NEM ők vannak többségben! Én egy idősebb bácsinál voltam, elsőre átmentem mindenen, és szerintem jól megtanított vezetni, mert bátran jövök-megyek bárhová. Olyan volt, mintha a nagypapám lett volna. Olyan férfi oktatóhoz menj, akinél sok lány van, mert hozzánk rengeteg türelem kell!!! És ha sok lány jár hozzá, akkor biztos lehetsz benne, hogy türelmes ember! Remélem segítettem! :-)
2009. máj. 25. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
az első válaszoló vagyok. nem feltétlenül rossz a női oktató, én női oktatóhoz jártam és teljesen jó volt! (volt összehasonlítási alapom, mert a férje is oktató, és néha nála is vezettem, igaz, más volt a stílusuk, de mindketten nagyon jók )
2009. jún. 3. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!