Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az "Ötösöm lesz fizikából" c....

Az "Ötösöm lesz fizikából" c. könyv mennyire hasznos? Tényleg segít?

Figyelt kérdés
2011. okt. 6. 14:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát nekem ennek a könyvcsaládnak a kémia része van meg. Nekem nagyon hasznos ez a könyv, azóta is irigylem saját magam, hogy megvettem. Csak annyi hiányossága van, hogy számolásban segít egyedül, elmélet az nem nagyon van benne, mondjuk ez is a könyv lényege. De én pl teljesen egyedül tanultam meg a kémiai számításokat a könyv segítségével. Szóval biztos, hogy hasznos.
2011. okt. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon tetszett, anno abból készültem fel a fizika érettségire.
2011. okt. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Nekem is az Ötösöm lesz kémiából van meg és az nagyon hasznos.
2011. okt. 12. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
de ez inkább ilyen "gyakorló" könyv,vagy ha nem annyira értem akkor elmagyarázza valahogyan?
2011. okt. 12. 17:25
 5/7 PetFen ***** válasza:

Nekem is a kémia volt/van/ meg és sokat segített!

A példatárban a leckék előtt van egy kis elmélet .a könyvhöz meglehet venni a megoldó kulcsot és az is segítségedre lehet.

2011. okt. 12. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
mindent elmagyaráz. Leckék előtt van egy minimális elmélet, csak ami a számoláshoz kell és utána feladatok. De a megoldókulcsban el is magyarázza, hogy miért az a megoldás. Mondom én teljesen egyedül tanultam meg a kémia számításokat :) (első válaszoló vagyok)
2011. okt. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat:))

<3

2011. okt. 13. 12:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!