Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nyelvvizsga nélkül kapok...

Nyelvvizsga nélkül kapok valamilyen papírt a kezembe ha leállamvizsgáztam?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 29. 11:33
 1/7 anonim ***** válasza:
A leckekönyvedben megkapod az abszolutóriumot, ez biztos. Egy csomó fősulin/egyetemen államvizsgázni sem lehet, ha nincs meg a nyelvvizsga, tehát az sem mindegy, hogy hová jársz.
2009. ápr. 29. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha államvizsgázhatsz nyelvvizsga nélkül, akkor a diplomaosztón valószínűleg egy oklevél féleséget kapsz majd- gyakorlatilag egy A/4 es lapot :)
2009. ápr. 29. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egy igazolást fogsz kapni, oklevél helyett.
2009. ápr. 29. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nálunk a diplomaosztóra nem kapott meghívót, akinek nem volt nyelvvizsgája. De mindenki kapott egy igazolást, amin rajta volt, hogy sikeres államvizsgát tettünk, ezt megkapták azok is, akiknek nem volt meg a nyelvvizsgája.
2009. ápr. 29. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Én kaptam egy szép oklevelet. Győrben diplomáztam.
2009. ápr. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az ELTE-n lehetett államvizsgázni nyelvvizsga nélkül. Az indexből az abszolutóriumról kaptunk egy hitelesített másolatot, miszerint a szak minden követelményeinek eleget tettünk. (Csak éppen a diplomát nem kaptuk meg.)
2009. jún. 15. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Pénteken államvizsgáztam. Akkor még nem volt nyelvvizsgám. Igaz, hogy most már kijavították és megvan :) , de mivel még bizim nincs a nyelvvizsgáról, ezért pénteken is csak egy igazolást kaptam, hogy végeztem a sulival.

A héten lesz diplomaosztó. Mindenkit meghívtak, aki leállamvizsgázott, mivel ha csak a nyelvvizsgások lennének, asszem családi lenne a hangulat, olyan kevés ember tett záróvizsgát nyelvvizsgával a zsebében.

Szóval hiába van elvileg nyelvvizsgám, még legalább egy hónap vagy inkább kettő mire megkapom a diplomát. :(

2009. jún. 30. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!