Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Leállamvizsgáztam, nyelvvizsga...

Leállamvizsgáztam, nyelvvizsga hiányában azonban diplomát nem kaptam még. Önéletrajzban, hogy tüntessem fel? (többi lent)

Figyelt kérdés
Mivel lényegében szakképesítésem megvan. De ne, hogy az legyen probléma, hogy személyes elbeszélgetésen belekötnek. (természetesen Tanulmányi osztályon ki állítottak papírt, hogy leállamvizsgáztam stb. )Tehát, hogy a legjobb feltüntetni, úgy, hogy legjobban "eladható" de mégsem kötnek bele. Köszönöm mihamarabbi válaszokat
2011. júl. 25. 04:18
 1/6 anonim ***** válasza:
34%

OFF


Sosem értettem, hogy miért olyan nehéz egy főiskolásnak/egyetemistának egy nyelvvizsgát összehozni...

2011. júl. 25. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Abszurd helyzet, van nyelvvizsgám ""csak"" szakmai! és karomon, nem fogadták el(ami röhej, mivel a szakmai alap nyelvtanra épül, csak ugye h még korábban szereztem,egy OKJ-hez) de a lényeg, hogy így a sima középfokút is le kell tegyem!
2011. júl. 25. 05:40
 3/6 anonim ***** válasza:

Úgy kell feltüntetned, hogy középiskolai végzettséged van, és jelenleg is folyamatban lévő felsőfokú tanulmányaid.

Ugyanis ez a valós helyzet, ameddig a diplomát ténylegesen a kezedbe nem kapod.

2011. júl. 25. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
ha szakmaid meg van miért nem mész el egy intenzív tanfolyamra és csinálod meg a rendes nyelvvizsgát...így sehol se fognak tárt karokkal várni...mivel manapság már alap egy középfokú nyelvvizsga, de ha több van az se árt!
2011. júl. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Egyértelmű h lefogom tenni mihamarabb sima középfokút, de munkahelyet szeretnék keresni már még hamarabb!

Kronologikusat akarok egyébként írni(visszafele)

Úgy jó, hogy beleírom Egyetemet attól, és utána zárójelbe,hogy "nyelvvizsga hiányában, diploma nincs meg, de szakképesítés igen" v vmi hasonlót?

2011. júl. 25. 16:17
 6/6 anonim ***** válasza:
Leraktad azóta?
2013. dec. 31. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!