Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Segítség! Történelemből...

Segítség! Történelemből nagyon gyenge vagyok, nem is akarom továbbtanuláshoz tovább vinni. Mit csináljak, hogy holnap meglegyen a 2-esem?

Figyelt kérdés

Nagyon félek tőle, nem szeretem. Az előbb csináltam meg a tavalyi töri érettségit a tesztrészét, 15pontom lett, még a 2-es sincs meg. Hogyan készüljek rá? Mit ajánlotok?


Nem kérek kioktatást, köszi! :(


2010. máj. 4. 17:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
68%
Nézegesd az atlaszt, próbáld meg az előző évi tesztsorokat is. Hasonló feladatok lesznek. 15 pont pedig nem kevés, szerintem azzal megvan a kettes. Azt hiszem 54 pont a tesztrész összesen.
2010. máj. 4. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Az atlaszt már be kellett adnunk a suliba :S

Köszi a biztatást, nézegetem őket, visszafele megyek. De ez nagyon elrendített, hogy csak 15pont... úristen, mi lesz holnap. Jobbra számítottam még akkor is, ha hülye vagyok belőle! :(

2010. máj. 4. 18:05
 3/12 anonim ***** válasza:

jaj én is nagyon félek! örülök h nem vagyok egyedül! én is megcsináltam és 43% lett (mondjuk ez csak 6 feladat eredménye)

szerintem rizsázz többet. vagy amit nem tudsz, oda tippelj be valamit, egyszer nekem is bejött h "kilenced" :D

jaj az esszétől tartok kicsit :D egyszer írtunk esszét a suliban és az is kettesalá lett :D (és akkor még volt puskám...)

de gondolj arra, hogyha pl valami vallás lesz a téma, akkor azért tudsz beszélni róla. pl kereszténység. leírod h monoteizmus, Jézus tanításai, stb stb...

Mindig azt hallom, h töri esszénél kis betűvel kell írni, én meg mindig azt gondolom: Ki a fene ír kis betűvel??? örülök ha betöltöm a helyet! :D

Most kidolgozott esszéket nézegetek, kár h alig értem, miről van szó:

[link]

sok sikert Neked és magamnak is :D

2010. máj. 4. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Légyszi írjátok meg, hogy hogy sikerült.:)
2010. máj. 4. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Először is NYUGI. Sztem nézegess itt a neten valami kis töri érettségis oldalt, vagy nézz időpontokat, de már olyan nagyon sokat nem tudsz csinálni, de ennyit igen. Sok szerencsét holnapra! :)
2010. máj. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Holnap feltétlen megírom! :) Remélem vidáman...


Amúgy, ha esszét nem írok vagyis csak a forrást "átírom", annyit írok le esszének, de a tesztből meglesz a 20pontom akkor megadják a kettest, ugye? :S Jaj, álmomban sem gondoltam volna, h egyszer ezen fogok forogni...:S


Köszönöm a segítségeket! :) Aranyosak vagytok!

2010. máj. 4. 21:09
 7/12 anonim ***** válasza:
Én tavaly előtt érettségiztem, nagyon féltem a töritől. Nagyon nem szerettem, és nagyon nem is tudtam. De az atlaszba szinte minden benne van.Komolyan. Nekem 1 % híján 5ös lett. Úgyh hajrá holnap.:)
2010. máj. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Na, megvagyok! :D Túléltem:D Nem volt olyan vészes, remélem a 2-es meglett :D A térképről tényleg mindent ki lehetett nézni :D


Köszi a segítséget! :)

2010. máj. 5. 12:49
 9/12 anonim ***** válasza:
tényleg nem volt olyan nehéz :D könnyebb volt mint gondoltam :D te melyik esszét választottad?
2010. máj. 5. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
A G-t, amiben a Nők helyzete volt, Hunyadi János meg a dualizmus. :) Te ?
2010. máj. 6. 13:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!