Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Miről írjak szakdolgozatot?

Miről írjak szakdolgozatot?

Figyelt kérdés

II. éves Informatikai Statisztikus és Gazdasági Tervező szakos hallgató vagyok és szakdolgozatot kell írnom,de ötletem sincs :S

Ha valaki végzett már ezen a szakon az segítsen légyszíves,de mások segítségét is megköszönöm :)))


2011. okt. 9. 21:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Az első, ami eszembe jutott, az az informatika hatása az emberi viselkedésre. Pl ezek a játékfüggők, akik gyakran betegek is lesznek (elhíznak vagy épp lefogynak), de volt olyan is, aki meghalt, mert több napig fel sem kelt a gép elöl , nem ivott, nem evett és slussz.
2011. okt. 10. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Stordy válasza:
Én meg földrajz szakos hallgató vagyok, egész jó téma tényleg, hogy az Informatika hatása az emberekre. Nem tudom hogy szakdolgozatnál minden tárgynak meg kell lennie ahhoz, hogy megírjam? Nekem nem igazán jut eszembe téma hogy miről írjak Földrajz szakos vagyok.
2017. ápr. 3. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!