Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Miről írjak szakdolgozatot...

Miről írjak szakdolgozatot pszichológia/andragógia illetve könyvtár témában?

Figyelt kérdés

Nemrég költöztem az ország másik végére férjemhez. Itt nem ismerek senkit, semmilyen intézményt és intézményrendszert. Kis faluban élek, nincs könyvtár, nincs felnőttoktatás. A régi városom 250 kmre van, ahhoz messze, hogy ott írjak valamiről...

Nem beszélve arról, hogy 16 hetes a kislányom. Még arra sem volt időm, hogy téma után nézzek, és már ettől frusztrált vagyok, hogy nem tudok dönteni.

Valami "általános" téma kéne, amihez van anyag a neten, mert itthonról nem nagyon tudok eljárogatni a kislánnyal...

Segítsetek...


2008. okt. 13. 21:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Biztos lesznek ötletek, talán tudok én is adni, de amit felsoroltál, az három különböző szakterület. Akkor pontosan hány szakdogozatot kell írnod, és milyen szakra?
2008. okt. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

2 szakdogát kell írnom, egyet könyvtár területre (ide jó a média, sajtó) és egyet művelődésszerezésre (ide jó a pszichológia, andragógia)

És már nem érek rá gondolkodni, a témát le kellett volna adni, holnapután megyek elintézni a suliba.

De a kicsi mellett semmire nem érek rá most..

Totál össze vagyok zuhanva:-(

2008. okt. 13. 21:27
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Értem. Akkor a következőt lehetne csinálni.

Ha jó a média, akkor pl. televíziós műsorok, műfajok nézettségéről lehetne írni. Itt találsz statisztikai adatokat:

[link]


Ide lehetne venni a televízió kultúraközvetítő szerepét, illetve szocializációs hatásait. A google dokumentumokban viszonylag könnyen lehet csinálni online kérdőívet, amivel fel tudod mérni egyes televíziós műfajok nézettségét, kedveltségét.


Andragógiából pl. a szakképzés modulrendszerű átalakításáról írhatsz, a www.nive.hu oldalon találhatsz adatokat róla, de szerintem sok anyag van még máshol is.


-falcon-

2008. okt. 14. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Hu, köszönöm:-)

Nem gondoltam, hogy ilyen konkrét segítséget is fogok kapni:-)

Köszönöm szépen,nagyon aranyos vagy:-)

2008. okt. 14. 08:40
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Szívesen! :)

Szólj még, ha tudok segíteni! :)

-falcon-

2008. okt. 14. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A www.nive.hu már adott ötleteket:-)
2008. okt. 14. 09:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!