Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az idegeimre megy az osztályfő...

Az idegeimre megy az osztályfőnök mit csináljak?

Figyelt kérdés
múltkor magatartás értékelés volt és hát nagyon meglepődtem mink haverrommal egymás mellet ülünk és akkor a múltkor mondtam padtársnak hogy nézmá ezt a sok neveletlen parasztot mindig mindenbe bele ordítana ami nekik nem tetszik azt pont hogy minket szurt ki ofő hogy beszélgetünk többiek röhögcsélnek de nem hallotta senki hogy mit mondtam 4 lett a magatartásom mert akkor megszólaltam jó persze néha beszélünk de negyede annyit mint a többiek és még mink kaptunk 4 est van egy gyerek aki mindenbe bele ordít és ő is 4 est kapott mink egész hónapba nem beszéltünk annyit mint ő egy órában sztem nem mindegy van még egy csaj aki szinte mindig röhög órán beszél 5 öst kapott a másik gyerek is 5 öst kapott ők is mindig beszélnek és 5 öst kapott na akkor már majdnem olyat be ordítottam hogy csak na ép hogy nem de ezt nem azért mondom hogy én milyen jó gyerek vagyok így-úgy amúgy csak ez így nem koser mert az ilyen minta gyerekek jó tanulók meg minden én se vagyok rossz 4.6 os átlag bocsi a hibákért siettem
2011. okt. 13. 21:02
 1/5 anonim ***** válasza:
77%
4-es magatartás... Ez borzasztó... Hogy fajulhattak idáig a dolgok?
2011. okt. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
59%
Véletlenül nem magyartanár az osztályfőnököd? Mert nem csodálnám, ha nyelvtanból sem ötös lenne az átlagod.
2011. okt. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
74%

Amúgy mi is a problémád? 4-es magatartás? Belehaltál? Megöltek? Esetleg emiatt nem fognak majd felvenni sehova? Talán kirúgnak érte? Jön a rendőrség és visz a börtönbe? Meg fognak ölni érte? Szüleid talán kitagadnak érte?


Nem hiszem.


Felesleges és baromság egy 4-es magatartásért felháborodni főleg hogy (ha így van) 1. alkalommal? És emiatt neked már az idegeidre megy? Nemhiszem hogy a továbbtanulásba beleszámítana a magatartás.


Ha nem számít bele akkor tök felesleges volt egy ilyenért felháborodni.

2011. okt. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nem a 4 esel van a baj csak a kivételezés mindig mindenhova csak lányokat küld meg csak minden hova egy gyereket mindig ugyanazt
2011. okt. 14. 19:28
 5/5 anonim válasza:

Ez már más. És milyen ismerős. NAGYON ISMERŐS.


Nálunk a fiúkat az osztályfőnök azért baszta le mert szünetben nem tudott hugyozni meg inni :D.

2011. okt. 14. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!