Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit tennétek ebben a helyzetbe...

Mit tennétek ebben a helyzetben? (többi lent)

Figyelt kérdés

Szóval az a probléma h az osztályfőnököm nagyon pikkel rám.Eddig nem foglalkoztam annyira vele mer a jegyeim nem(vagy legalább is nem nagyon) romlottak.Ofőm matekot és fizikát tanít én meg ezekhez amúgy is hülye vagyok de eddig a 3-as 4-es mindig megvolt ezekből is.De mos már kezdek nagyon aggódni mert hiába tanulok szinte mindig csak 2-es 3-as dogáim lesznek, ráadásul úgy hogy mindegyik ponthatáron van.Az utóbbi 3-4 dogám mind 2-es lett és mindegyikben 1 ponton múlott hogy megkapjam a jobb jegyet, ráadásul mindegyikben volt 1 jó megoldás amit hibának vett.Mikor szóltam neki mindig kitalált valami ürügyet(pl:hogy felvételin se fogadják el,meg most is odaírhattam,stb.)hogy ne adja meg a jobb jegyet.Most már nagyon agódom emiatt mert ha ez így megy tovább valószínüleg nem lesz meg a 4,5-ös átlag és akkor nemtudom hogy hogy fognak felvenni gimibe. :SS://

Norrmális válaszokat írjatok légyszi!

14/L


2011. okt. 17. 17:07
 1/4 bánomisén ***** válasza:
Szólj a szüleidnek, hogy úgy érzed, direkt kiszúr veled, beszéljenek vele. Mondd el nekik azt, amit ide leírtál.
2011. okt. 20. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hát már szoltam anyának csak az a szívás h ofőmetismerve mégjobban pikkelni fog rám h a beküldöm a szüleimet...:// am másik meg h anya már beszélt vele egyszer és ő meg simán a szemébehazudott és mindent letagadott +azt mondta h minden miattam van-.-"
2011. okt. 20. 18:10
 3/4 bánomisén ***** válasza:

Akkor, ha anyukádék a te pártodon vannak, tartsatok kupaktanácsot, hogy mit tudtok ilyen esetben tenni. Hogy az osztályfőnököd erre vagy arra a lépésre hogyan reagál, azt ti tudjátok.

Meg lehet keresni az igazgatót, de ha ez nem jó, akkor esetleg átmehetsz egy másik osztályba, vagy egy másik suliba.

Tényleg kár lenne a jó átlagodat lerontani egy ilyen butaság miatt, mint az ofő kellemetlenkedése.

2011. okt. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

hát 8.-os vagyok szal máshova átmenni sztem már felesleges(meg ha jól tudom csak félévlor lehet akk meg már mind1)

am köszi szépen:)

2011. okt. 20. 21:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!