Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Utálom ezt a nőt! Mit csinálja...

Utálom ezt a nőt! Mit csináljak? :/

Figyelt kérdés

A angol/infó tanáromról van szó. Amikor kicsi voltam (1-2-os) akkor is ez tanította és akkor is rossz voltam angolból. Utána jött egy nagyon jó tanár akinél jó voltam, de ő kiment Amerikába, utána kb minden félévbe új tanárunk volt és jó voltam. Most jött ez a seggfeej és ilyen kettes vagyok, ráadásul SEMMIT nem értek angolból. Pont jó hogy nyolcadikra adták ezt a birkát. Állandóan ordít velem a magatartásom miatt, holott nem veszi észre, hogy azért csinálom mert egy utálatos tanyasi paraszt. Mindenki rossz lett angolból (a legjobb az 3-4es között mozog de amúgy majdnem kitűnő tanuló). Nem fiatal már kb 45 éves. Panaszkodni fogok az osztályfőnökömnek, hogy ez így nem lesz jó de hát ő se nagyon tud semmit csinálni. A múltkor ki kellett tölteni valami lapot, hogy milyenek az angol órák meg ilyenek és mindenki azt karikázta, hogy mindig unalmas, meg hogy nem tudjuk használni a nyelvet meg ilyenek. Nem reagáltak rá. Miatta leszek rossz angolból is és infóból is! Hiába tanulok ugyanolyan rossz vagyok...de ha az fog lehúzni akkor esküszöm, hogy orrba nyomom! és jól kiosztom. Tudom, hogy nem vagyok én se ártatlan...na de akkor is. Ne mondja senki, hogy mi vagyunk a hibásak mert 18 fős az angolos osztály (ennyien járunk angolra) egyik éven erős 3mas meg 5ös, másik éven meg kettes. Infóból meg tavaly MINDENKI ötös volt most meg sorra kapjuk a ketteseket. Nem hiszem el, hogy nem tűnik fel senkinek. Mit csináljak?

14L


2011. okt. 18. 21:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Semmit. Már csak ez az egy év van hátra, bírjátok ki. Hülye tanárok mindig is lesznek, nem lehet ellenük mit tenni.
2011. okt. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Rossz kategória.

Amúgy talán vegyél kicsit vissza a stílusodból.

Sok mindent nem tudsz vele kezdeni. Én gimnáziumban olyan matektanárt kaptam, hogy az osztályátlag volt félévkor 2,08.

Amikor a szülők panaszkodtak, hogy itt valami gond van a tanárral, azt a választ kapták, hogy aki ennél a tanárnál eléri a 2-es szintet, az nyugodtan mehet érettségizni.


Nem tudsz mit csinálni, azon kívül, hogy meghúzod magad. Egyik tanár sem tolerálja a nagyszájú, szemtelen diákokat.

2011. okt. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A mi angol tanárunk a dirty danciget nem dörti denszignek mondta hanem dirty dancignak..de ő volt a tanár....


És még zsidó is volt..

2011. okt. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Nálunk volt olyan tanár, akit leváltottak. Próbáljatok minél több szülőt is bevonni, úgy azért már sztem az ofő se hagyhatja annyiban.
2011. okt. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Kitalalom, szabalyokat tanit, nem pedig praktikat, ugye?
2011. okt. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
79%, 21:42, nem győri vagy? :) Ismerős az eset.
2011. okt. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

"A mi angol tanárunk a dirty danciget nem dörti denszignek mondta hanem dirty dancignak..de ő volt a tanár...."


Nem mindegy, hogy britt vagy amerikai a kiejtes. A leirtak alapjan britt angolt tanitott. Amugy meg a t-t egyik se ejti ki rendesen, de ezt hagyjuk most.

2011. okt. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
"Tanít" az mindent... felad mindent önállóan meg h fordítsuk le. Ennyi. De még az új anyagot is magyarázás nélkül feladja, ha meg azt mondjuk hogy nem tudjuk akkor ordít h "jaaaaj ezt a legkönnyebb mondani" meg ilyenek. Meg hogy ide kötelező járni, de nem kötelező átmenni. Az a baj hogy én nem vagyok türelmes főleg nem ilyen téren. Ha velem valaki úgy beszél mint egy kutyával, meg még le is néz annak megmondom a magamét. Tudom hogy tanár de már alig tudom visszafogni magam hogy ne szóljak be durván.
2011. okt. 18. 22:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!