Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Utálom hogy mindig megbuktatna...

Utálom hogy mindig megbuktatnak, vajon az én hibám?

Figyelt kérdés

ha 12évet már tanulok angolt és sok tanfolyamon voltam érettségim is megvan erős 4es:( szóbeli nyelvizsgám is de írásbeli most 5x re se jött össze

szerintem csak szedik be a pénzt a vizsgákra és párat átengednek..persze én mindig azok közé ahol buktatnak

csalás az egész

volt hogy 1pontot irtak a szóbelire nevetséges...aztán ha visszamegyek nem foglalkoznak velem tanár meg nem nézhetik meg innentől mit csináljak

elegem van már hogy ennyiszer voltam és minden 2hónapom azzal telik hogy sírok mert nem sikerült.

tanfolyam meg semmi nem segít.


2010. jan. 8. 15:46
 1/9 anonim ***** válasza:
Próbálj meg másik nyelvvizsgát csinálni:) Lehet vmelyik másik típusúnak a feladati jobban mennének:) Sajna más ötletem nincs:S
2010. jan. 8. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
több típusún voltam már:D
2010. jan. 8. 17:01
 3/9 anonim ***** válasza:

Milyen vizgán voltál? Az írásbeli javítása nem szubjektív, a feladatmegoldásra előre lefektetett válaszokat fogadnak el, a fogalmazást is kidolgozott szempontrendszer alapján pontozzák. Meg lehet nézni az írásbelit, láthatod, hogy mit rontottál el. Ha a nyelvtan nem megy, semmiképen ne origózz. A nyelvvizsga az érettséginél sokkal nehezebb, egy négyes érettségi nem felel meg nyelvvizsga szintnek. Ne tanfolyamra menj, mert ott nem tudnak veled egyénileg foglalkozni, hanem magántanárhoz, aki felméri, hogy mit kell fejlesztened.

Egyébként a magyar fogalmazásod is zavaros, hibás helyesírású, központozás nélküli, így aztán nem csodálom, ha az idegen nyelvű is.

"nem foglalkoznak velem tanár meg nem nézhetik meg innentől mit csináljak"

2010. jan. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

igen, magyarból sosem voltam jó, igazad van valószínű azért nem megy.

még azért irhattok

2010. jan. 8. 20:09
 5/9 anonim ***** válasza:
És ne menjél kéthavonta nyelvvizsgára, hanem akkor, mikor a magántanár azt mondja, hogy már elmehetsz. Különben csak pénzkidobás. De mért olyan fontos a nyelvvizsga? Nem írtad meg, hogy milyen vizsgát próbáltál és mi miatt voltak a pontlevonások?
2010. jan. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

társalkodó, ecl, origó,

nyelvtan nem megy, levélirás megy, olvasásértés valamikor megy valamikor nem ...

2010. jan. 8. 22:33
 7/9 anonim ***** válasza:

A kétnyelvű vizsgákat, de főleg az origót ne válaszd, mert azok nagyon nyelvtanosok. Az icl jó, mert nincs benne nyelvtan, de ott a szövegértés nehéz. Még szokták szeretni a telc-et. Célzottan csinálj nyelvtani vizsgafeladatokat, olvass sokat a szókincsfejlesztés érdekében, a fogalmazásnál ügyelj arra, hogy összeszedett, logikus legyen.

még mindig én

2010. jan. 9. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Lehet erre felmentést kérni, látszik hogy valamiért képtelen vagy megtanulni. Én így vagyok a matekkal. Egyszerűen nem fogom föl, amit a többség igen. De 2 megvagyok, elég nagy szorgalommal.
2010. jan. 15. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Legközelebb szerintem próbáld ki a BME-t. én ott voltam, nagyon kedves volt mindenki, teljesen igazságosak voltak, nem szívattak, annyi pontot adtak, amennyit megérdemeltem. Még soha senkitől nem hallottam rosszat a BME nyelvvizsgáról.
2010. jan. 15. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!