Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit tudok csinálni a régi...

Mit tudok csinálni a régi tankönyveimmel?

Figyelt kérdés
Van egy csomó általános iskolai tankönyvem, és nem tudok velük mit kezdeni, csak foglalják a helyet. Tudom jogosan sokakban az az első reakció, hogy "add el őket", csak az a baj, hogy én már eléggé rég voltam általános iskolás (most 22 vagyok) és nem tudom, hogy ezek a könyvek még használatban vannak-e egyáltalán. Kidobni egész egyszerűen nincs szívem, mert jó állapotban vannak.Mit csináljak? Segítsetek kérlek!
2011. okt. 19. 04:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Szoktak lenni gyűjtések határon túli szervezeteknek, szórványmagyaroknak. Ott minden magyar nyelvű könyv nagy kincs, szerintem ajánld fel ilyen célra. Civil szervezetek, egyházak, pártok is szoktak gyűjtést rendezni. Most nem akarom egyiket sem reklámozni, de keress rá neten.
2011. okt. 19. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Tedd fel vaterára, 1 forintról, minimálár nélkül, valaki csak elviszi.
2011. okt. 19. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A papírnak most elég jó az ára a MÉH telepen...
2011. okt. 19. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Még annyit hozzá szeretnék tenni, hogy felső tagozatos könyvekről van szó, tehát ötödik osztálytól nyolcadik osztályig bezárólag, 2000-2004-es kiadások. Szerintetek ezek még használhatóak, vagy Méh telep?
2011. okt. 21. 01:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!