Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek meg tudnám csinálni?

Szerintetek meg tudnám csinálni?

Figyelt kérdés

Helló!

16 éves vagyok 10.-es, hetediktől tanulok kémiát, eddig mindig ötös voltam belőle, bárnagyon rossz tanárunk volt. Most jött egy új, ő nagyon jól magyaráz, most még értem is miről tanulok. Azt szeretném kérdezni, hogy ha most belehúznék, többet tanulnék akkor szerintetek van rá esély, hogy jövőre ősszel letegyem az emelt kémia érettségit, vagy túl korai? Járhatnék tanárhoz is, de úgy gondoltam megtanulom az összes anyagot meg megveszem a Villányi könyvet...

Vélemények?? :D

Köszi előre is!


2011. okt. 13. 20:25
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nem korai, próbáld meg.

Viszont érdemes elmenni tanárhoz, ő pontosan tudja, hogy mire kell felkészítenie, míg te egyedül lehet, hogy kihagynál valamit. Nyugodtan kérj segítséget, nem kell egyedül csinálnod. Drukkolok!

2011. okt. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Persze, miért ne tudnád? Nagyon céltudatosnak tűnsz! De tényleg keress fel egy tanárt, hogy segítsen abban, pontosan miből is kell készülnöd. Én is drukkolok!
2011. okt. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönööm szépen! Igyekezni fogok! :)
2011. okt. 14. 20:17
 4/5 anonim ***** válasza:
Menni fog:)
2011. okt. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
Szerintem csináld meg a középszintűt, és utána 12. év végén az emeltet, így ha az emelt nem sikerülne, választhatod a középszintűt az érettségi bizonyítványodba. Ha viszont a középszintű nem a legjobb, még mindig javíthatsz. Én is így csináltam, csak matekból, és a középszintű 90% lett, egy év múlva az emelt szintű 97%. Érdemes bebiztosítani magad, hiszen emelt szintű után középszintűt már nem tehetsz, de fordítva igen, szintemelőt.
2011. okt. 26. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!