Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Angol felsőfokra szóbeli...

Angol felsőfokra szóbeli témaköröket feldolgozó könyvet tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés
2011. máj. 29. 08:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha tényleg a felsőfokúra készülnél, már hallottál volna az 1000 kérdés 1000 válasz című könyvről...
2011. máj. 29. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, megvan. Sajnos azonban néhány témakört nem megfelelő mélységében tárgyal. Abból készülök ugyanis, és a mellé kell egy kiegészítő.
2011. máj. 29. 08:25
 3/6 A kérdező kommentje:
Ja és ha abból indulok ki, ami középfokon volt, akkor minden témakörbe belekérdez majd:)
2011. máj. 29. 08:35
 4/6 A kérdező kommentje:
A könyv megvan, köszi azért:) Az ECL központi oldalán megrendelhető:) TANULÓTÁRSAT VISZONT TOVÁBBRA IS KERESEK:)
2011. máj. 29. 10:41
 5/6 anonim ***** válasza:

Keresel tanulótársat?

Én záróvizsgázni fogok angol szakon ősszel, sztem tudnánk segíteni egymásnak. Írhatsz privit, ha gondolod.

Könyvet én is ugyanazt tudtam volna ajánlani...

2011. máj. 29. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Kész Zoltán, Törökné Tenk Dóra: Let's discuss it! Társalgási témák 40 topicban.

Én ezt ajánlom neked, nagyon jó:) Problémaorientált állítások, melyekhez van egy rövid leírás egy adott nézőpontból, pro-kontra az állításról, szószedet és beszédszándékok. Csak ajánlani tudom, nekem nagyon bejött!

2011. máj. 29. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!