Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Problémás tinikkel szeretnék...

Problémás tinikkel szeretnék foglalkozni, milyen szakot végezzek el?

Figyelt kérdés

Felsőoktatásra gondolok. Drogproblémákkal küzködő-, öngyilkosságra hajlamos-, tiniként szülőkké vált fiatalokkal szeretnék foglalkozni, de nem tudom hogyan induljak el. Szocmunka? Gyúgypeda? Pszichó?

Szerintetek?

21 éves anyuka vagyok, érettségim van, matek-infót végeztem.


2011. okt. 23. 19:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Gyógypedagógiát ajánlom, de a pszichológia is jó lehet. Amelyik jobban érdekel. Szerintem a szocmunkában van a legkevesebb lehetőség.
2011. okt. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 ava87 ***** válasza:
Szerintem meg pont a szocmunkában elég sok lehetőség van. Vagy csak elfogult vagyok, mert én is azt tanulom. De nagyon sokféle területe van, és amiket te írsz, azok mind benne is vannak.
2011. okt. 23. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én még a szociálpedagógiát tudom ajánlani, de amiket Te írtál azok is jók :)
2011. okt. 23. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Organizátor válasza:

Egyértelműen a pszichológia, bár ha ennyire a mélyére akarsz menni, inkább orvosi és pszichiátria. Ezeknek a dolgoknak a legvadabbikát nem lehet csak csevegéssel kezelni.

A szocmunka, gyógyped, az ehhez képest nagyon light-os, amolyan könyvtár-büfé-ruhatár szak.

Kenegetni lehet a trutyit, de ha le is akarod törölni, ahhoz érteni kell. Vágj bele a komolyba.

2012. jún. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!