Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Tönkretesz a suli! Mit tegyek?

Tönkretesz a suli! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Amint meghallom az iskola szót elmegy az életkedvem is. Amúgy sincs soha jókedvem,de ha iskolába kell menni szomorú vagyok és ideges és legszívesebben lefagyaztanám magam addig. Meg kell felelni mindenkinek,barátkozni kell.. Teljesen kikészít:( mitől lehet ez?
2011. okt. 24. 15:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem tudod megtalálni senkivel se a közös hangot. A tanárok az agyadra mennek szívatnak állandóan. De hidd el az élet ilyen és ott legalább felkészülsz az életre mert hidd el suli után ha kikerülsz az életbe és mész dolgozni sokkal rosszabb lesz, én tudom mi az hogy munka gőz erővel dolgoztam a régi helyemen Vasárnap volt az egyetlen pihenőnapom, de volt hogy akkor is eljártam maszekolni a pénz miatt, sajnos ez van.
2011. okt. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

hány éves vagy? mindneki megszenved ezzel, de tudni kell kezelni

gondolom te még a 13-14 éves kategóriába tartozol:$

vannak barátaid?

ki kell birnod, elég ha csak egy pár barátod van néha az anygobb támaszt nyújthat mintha mindenkivel jóba lennél, mert akkor sose tudhatod kiben bízhatsz meg...

fel fogsz nőni és mosolyogva gondolsz vissza erre az időkre, majd rájösz h nem is az volt a legrosszabb dolog az életedben... szerintem önértékelési gondjaid lehetnek, de el fog múlni

most csak ennyit tehetsz hogy elfogadod a helyzetedet ami mindenki helyzete is

2011. okt. 24. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ne gyárts magadnak problémákat. Minek találsz ki ilyeneket, hogy meg kell felelni meg barátkozni kell? Egy nagy frászt kell. Tanulni kell és kész. A többit hagyd el és máris nem fog kikészíteni a suli.
2011. okt. 24. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez nagyban függ, hogy hány éves vagy! Általánosban nem tudsz semmit sem tenni, esetleg sulit válthatsz. Középiskolában is hasonló a helyzet, de azt azért nem mondanám, hogy "meg kell felelni mindenkinek". És barátkozni sem kell, elég, ha jóban vagy 1-2 emberrel, nem lényeg a többi, az osztálytársakat nem te választod, így nem biztos, hogy megfelelő barátokra lelsz. Nem a tanároknak tanulsz, szóval nekik sem kell megfelelni. Ez egyébként általában így van. Én is gyűlöltem közép-be járni, rossz volt az osztály, útáltam a hangulatot, az órákat, mindent. Ha mondhatom úgy, ez természetes... Iskolaundornak hívják.
2011. okt. 24. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

ez mindig jelen lesz a világba, mert sajnos az emberek manapság cseppet sem befogadóak és össze tartóak, akik meg alaptermészetüknél fogva azok lennének egy ilyen társaságba megváltoznak...

már elmúlt az a régi idő amikor mindnekinek számított a másik lénye :S

2011. okt. 24. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
16 éveslány vagyok 10-es gimis..tudom,hogy sajnos az élet majd még nehezebb lesz ezért nem akartam soha amgántanuló lenni..csak rntanék a helyzeten. Muzáj barátkoznom nincsen senkim és nem fogom én ezt így sokáig bírni. Az egész suli egy csalódás:/ és az összes emberben csalódok mindig..és amikor hazajövök már nincs erőm arra,hogy tanuljak meg foglalkozzak bármivel is legszívesebben csak döglődnék egész nap és így újabb problémák lesznek ugye.
2011. okt. 24. 15:52
 7/7 anonim ***** válasza:

a döglés nem megoldás?

csúnya vagy? mi az h nincs senkid? vkid biztos van :$

2011. okt. 24. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!