Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Fel tudnék készülni májusig?

Fel tudnék készülni májusig?

Figyelt kérdés
Biológia emelt érettségire, úgy, hogy 80% felett tudjak teljesíteni? A közép érettségim tavaly 81% lett, emellett az emelt anyag sem teljesen idegen számomra. Egyedül szerintetek sikerülhet?
2011. okt. 27. 09:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha megtudod szerezni az anyagot amit ott követelnek és lelkiismereten tanulsz, akkor feltudsz rá készülni szerintem.
2011. okt. 27. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Andizsuzsi ***** válasza:
ha a középszintűd megvan, próbáld meg. Nem veszítesz vele semmit.
2011. okt. 27. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

nem bántásból, de a középszintű biosz egy nagy vicc, sajna szerintem pont a biosz az egyik tárgy ahol a szélsőségek uralkodnak, a közép túl könnyű, az emelt túl nehéz, én most írtam 2. emeltemet tegnapelőtt, remélem a legjobbakat ez még csak félút, de a lényeg h ha nem foglalkozol mással, becsületesen tanulsz, nem hanyagolod el, sikerülthet egyedül is, énis egyedül készültem most, megigazából májusira is, mert ssajna a suliban nagyívben tojtak az egészre szóval :S

bekell szerezni a megfelelő könyveket, és neki ülni, szép türelemjáték! nekem azért jó hogy most érettségizem

,mert nem kell emellett még 5 tárgyra készülni, csak bioszra összpontosítani.

2011. okt. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A középszintű biosz kb. csak szövegértés. :) Egy időben készültem emeltre, szóval könyveim vannak, meg tudom, milyen az anyag. Egyébként nekem lehet, hogy jobb lett volna a többi érettségivel emeltezni, mint most egy felsőfokú szakképzés mellett. :)
2011. okt. 29. 07:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!