Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyennek találtad a matek...

Milyennek találtad a matek érettségit?

Figyelt kérdés
2009. máj. 5. 11:37
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
96%

az első rész könnyű volt csak 2-t rontottam el

a másodikban az első 3 feladat ment, a nehezekkel próbálkoztam, de nem tudom...

remélem 4-es meglesz, annyira nem volt borzalmas, legalább 1-2 nehezet kihagytak belőle

2009. máj. 5. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Szerintem nehéz volt...azért remélem jól sikerült...de a választhatósok tökre nehezek voltak:S
2009. máj. 5. 11:51
 3/21 anonim ***** válasza:
65%
nevetségesen primitívnek...A második részt alig több, mitn egy óra alatt csináltam meg. Bár ez amiatt is volt, mert félrenéztem az órát, háromnegyed tízkor azt hittem háromnegyed tizenegy van... tízre kész voltam az utolsó feladattal is.
2009. máj. 5. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
77%
könnyű volt szerintem, egy kettes matekos:D
2009. máj. 5. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
67%
én 2007-ben érettségiztem,ahoz képest ez egy vicc!!!
2009. máj. 5. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
97%
De jó itt mindenkinek rajtam kívül... az első rész szerintem is könnyű volt, mégis vagy négy feladatot elrontottam, leginkább a hülye mínusz jelek miatt, a második feléről meg ne is beszéljünk. Főleg az utolsó feladatok... pedig azt hittem nem lett rossz, de mikor megláttam a megoldásokat...;(
2009. máj. 5. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
86%
Az első rész könnyű volt, sztem max. 2 pontot veszítettem. De a második....jajj... 75% volt a kitűzött cél, az tuti nem lesz meg ;(
2009. máj. 5. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
95%
szerintem a 17 pontosoknál kettő is marha nehéz volt a sokszöges meg az utolsó
2009. máj. 5. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Én pont ezeket csináltam meg:D A 20szögesben csak az átló kiszámolása volt nehéz. A kombinatorikát meg pont évb végén ismételtük át matekon, és a tanár a szánkba rágta h mire figyeljünk:) Mááázli:)
2009. máj. 5. 12:50
 10/21 anonim ***** válasza:
94%
az első rész az könnyű volt, a második részben az utolsó 4 feladat szerintem nehéz volt:( pedig jó matekos vagyok, és imádom a matematikát, de ez most nem sikerült jól
2009. máj. 5. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!