Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Milyennek ítélitek az idei...

Milyennek ítélitek az idei földrajz érettségit?

Figyelt kérdés
Szerintetek könnyű volt? Nektek hány % körüli lett? Mit gondoltok? Szerintetek melyik volt szívatós kérdés??
2011. máj. 16. 20:23
 1/4 anonim válasza:
háááát...én nem merek előre semmit mondani:D a megoldókulcson is csak átszaladtam mert nem merem részletesen megnézni:D majd kiderül mi lesz, remélem jó
2011. máj. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
95% :)))
2011. máj. 16. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

elég szánalmasan könnyű. mindig is utáltam, 10.osztályig tanultam, 2es voltam, megcsináltam neten és 37% úgy, hogy 23:30-01:00ig csináltam, nem nappal, csokival a topot ki ishagytam, mert ugye az magolós dolog, de a kérdések nagyrészére józan paraszti ésszel rálehet jönni.ráadásul magyarország volt az egyik topo,tudtam is párat, de azt nem számoltam bele.

18/l

2011. máj. 17. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
szóval, ah 11-12-ben föcire járok szerintem semmi tanulás nélkül is meglett volna a 4-es.pl olyanokon buktam pontot, hogy euróbában az emberek típusa nem európai, hanme europid, ezeket mind ha csak ott ülök órán bizto, hogy tudom, és még azt nem is vettem figyelembe, hogy ha még tanultam is volna. ha csak negyed annyit tanulok, mint a mai fizikára megvan az 5-ös.de ugysem tudnék vele tovább tanulni, mert nem akarok olyan pályára, a fizika pedig érdekelt, bár abból sem vagyok valami jó.
2011. máj. 17. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!