Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha en mindent...

Mit tegyek, ha en mindent megteszek, hogy ertsem a matekot vagy a romant?

Figyelt kérdés
Ma ('11.11.02) volt egy szuloi ertekezlet,es irtunk ilyen teszteket,amik kimutassak a tudasodat.Vagyis az 5. osztalyban tanultakbol.Mivel Erdelyben elek,itt 1-tol 10-ig vannak a jegyek,de aki esetleg nem ertene az erdelyi osztalyozast,csak ugy zarojelben leirom,hogy Magyarorszagon mennyi lenne.Ilyenek lettek az eredmenyek: magyar: 9,8 pont (Ez nagyon jo,erre nincs kifogasom. Magyarorszagon ez 4,8~5)Angol:8,9 (Ez igazan lehetett volna jobb is...Ezt konkretan nem tudom mennyi magyarorszagi jegyben,de 3-as sem mindenesetre.)Biologia: 7,3 (Nem tul jo.Ezt sem tudom konkretan mennyi.)Fizika: 6,7 (Kiakadtam,mert meg a konnyebbik fizikat tanuljunk,ugyanis identol tanuljuk a fizikat.3,7~4) Tortenelem: 5,5 (Ki voltam akadva teljesen.A tanar is hulye volt,mert olyat adott fel,amit meg 5.-ben nem is tanultunk.Ez 2,5~3)Matek: 4,5 (Nem csodalkozom.Nem ertem a matekot.1,5~2)Roman: 3,5 (Ez aztan borzalmas volt.Igaz romanbol nem csodalkozom,mert nem esetem a roman,de akkor is,ez mar 1-es)Az osztalyfonok meg azt a megjegyzest fuzte hozza,hogy mostanaban le vagyok gyengulve a tanulasban.Pedig en szoktam tanulni.Ugy latszik,nem eleget.Pedig o mindig azt gondolta rolam,hogy ugyes vagyok,most meg egy csomo rossz jegy utan...Jarok + matek orara,megis 4,5 lett a tesztem.Lehet,hogy kellene jarnom romanra is?Annyi a baj,hogy dragan vallaljak el a + roman orat a mi varosunkban.Ti ilyenkor mit tennetek/mit javasolnatok?
2011. nov. 2. 20:05
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!