Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék felmentést...

Hogyan tudnék felmentést szerezni tesiből?

Figyelt kérdés
Pl. ha elmegyek dokihoz mit mondjak neki, h mért kell a felmentés? Esetleg tudtok olyan dokit Bp. környékén aki pár ezer ft-ért ad felmentést?
2011. nov. 4. 11:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Elméletileg csak akkor kapsz felmentést, ha olyan betegséged van amivel nem lehet sokat mozogni. Gyakorlatilag(gondolom) pénzzel ez is megoldható, de elég nagy szégyen, már nem azért.
2011. nov. 4. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem azért nem akarok tesizni, mert lusta vagyok.Szeretek mozogni.Csak a tesitanár nagyon bunkó és állandóan piszkál mert szemüveges vagyok és nem akarom levenni a szemüvegemet mert nélküle nem látok semmit.Erre ő azt mondta, hogy vegyek sportszemüveget vagy kontaktlencsét, de most sajnos nem állunk úgy anyagilag, hogy valamelyik megoldást tudjuk választani. Úgy hallottam,hogy pár ezer forintért van olyan orvos aki ad felmentést és jelenleg ez lenne a legegyszerűbb "megoldás",de nem tudom, hogy melyik orvosnál lehet ezzel bepróbálkozni. :(
2011. nov. 4. 11:59
 3/4 anonim válasza:
Nem álltok jól anyagilag, de leakarod fizetni az orvost, hogy adjon felmentést...OMFG És szerinted az igazgató minek van az iskolában, Dísznek? Inkább neki szólj előbb...
2012. febr. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szia!!

Én is szemüveges vagyok és a tesitanárom egy bunkó paraszt állandóan piszkál. Úgyhogy egy cipőben járunk.

2013. szept. 27. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!