Bursa Hungarica?

Figyelt kérdés
azt szeretném kérdezni, hogy hogyan tudom igazolni azt, hogy az iskolától mennyi szoctámot/lakhatásit kapok ? Neptunról kell kinyomtatni valamit, vagy a TO-sok adnak papírt ?

2011. nov. 4. 17:02
 1/6 anonim ***** válasza:

Nálunk a Miskolci Egyetemen például a Diákirodában kell kérni ösztöndíj igazolást a Bursa Hungarica-hoz.

Ha a TO-n megkérdezed biztos segítenek.

2011. nov. 4. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Állj.

A Bursa Hungaricágoz nem kell bevallani az ösztöndíjat!!!!


Nem minősül rendszeres jövedelemnek. Én is rákérdeztem az Önkormányzatnál ők mondták hogy nem rendszeres jövedelem nekem az ÖD így nem kell beírni.

2011. nov. 8. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszi, hát nekem azt írták h be kell. Ösztöndíjam nincs, de szoctám+ lakhatási van
2011. nov. 8. 19:52
 4/6 anonim ***** válasza:

Ahogy gondolod...

Amúgy sehova nem kell beírni, egyedül az adóbevallásba kell beírni, de ott is az adóalapot nem képező jövedelmekhez. Ugyanis adóalapot nem képez az ÖD. csak be kell vallani.

2011. nov. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Azt tudjátok hogy hogy zajlik az egész folyamat?

Milyen papírok kellenek hozzá? Körülbelül mennyi támogatást adnak?

2014. okt. 10. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

nekem kb 4000 forint/hó szokott lenni, amit jobb esetben a sulid megdupláz így 8000 forintot kapsz havonta

de önkormányzatonként eltérő

2014. okt. 17. 16:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!