Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Pszichológia szakon tanulok,...

Pszichológia szakon tanulok, mesélnétek a tanulásról?

Figyelt kérdés
Az érdekelne, hogy nagy vonalakban miket tanultok, izgalmasak-e az órák abban az iskolában, ahol vagytok, ezt vártátok-e, mentek-e utána valami konkrétabb irányba (pl. szociálpszichológia, kriminálpszichológia) . Én is erre a pályára szeretnék lépni, és kíváncsiskodnék egy kicsit. :) Minden érdekel!
2011. nov. 8. 18:05
 1/1 anonim ***** válasza:
én elsőéves vagyok, szóval nincs olyan sok tapasztalatom egyelőre, de az első félévről már tudok véleményt mondani. kevés még a szakmai tárgy, rengeteg a biosz és a legtöbb tárgy reálos, de később bejönnek majd a pszichósabb tárgyak, úgy másodévtől. az órák ettől függetlenül érdekesek, színvonalasak, nekünk pl sok választható tárgy van. a szakképzés és még az MA is nagyon messze van, de nekem valószínűleg klinikai lesz.
2011. nov. 20. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!