Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Csak kéretszkedjek el vagy...

Csak kéretszkedjek el vagy mondja az ofi, hogy haza mehetek?

Figyelt kérdés

Gimibe járok most vagyok elsős. És ha szólok az ofinak, hogy nem érzem jól magam stb. akkor megkérhetem, hogy engedjen haza vagy megvárjam még ő mondja, hogy menjek haza? Vagy mit kell mondani ilyenkor?

Csak azért kérdezem mert nem tudom, hogy a gimibe már , hogy megy! :)


2011. nov. 10. 20:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Megmondod, mi a bajod ő pedig elküld az iskolaorvoshoz. Ha ő szerinte is baj van akkor természetes elenged az ofő, sőt az iskolaorvos küld haza.
2011. nov. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
nézd meg a házirendbe, pl. nálunk 12:30 után már nem kell kikérő, utána pedig leigazolod az orvossal. De pl. 12:30 elött ha rosszul érzed magad szólsz szaktanárnak akivel órán vagy, hogy leszeretnél menni az orvosiba, ő leenged, orvos elmondja mit kell csinálni. Ha haza kell menned akkor elég ha az ofő elenged, itt azért má rnem olyan mint általánosbna :D
2011. nov. 10. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!