Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Antiszociális vagyok. Mi lesz...

Antiszociális vagyok. Mi lesz velem az egyetemen? Már most látom és tudom, hogy egyik este SE fogok menni bulizni, mindig megyek haza és tanulok. Bulizni még egyáltalán nincs kedvem. Ki közösítik ott a strébereket?

Figyelt kérdés
2011. júl. 27. 09:30
1 2
 1/11 anonim válasza:
És azért lennél antiszociális, mert nem bulizol? Vagy miért?
2011. júl. 27. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Azt se szeretem ha vannak körülöttem:S
2011. júl. 27. 09:34
 3/11 anonim ***** válasza:
31%

Hát, röviden: ahelyett, hogy felejthetetlen egyetemi éveid lennének, szar lesz az egész.

Az élet nem csak a magolásról szól. Évfolyamelső és OTDK győztes csoporttársaim is járnak "bulizni" (ami nem a diszkóban hullarészegre isszuk magunkat dolgot jelenti), élnek közösségi életet, a kettő összeegyeztethető. Az ember egy idő után begolyózik, ha nem kapcsolódik ki és nincs társasága, barátai.

Ráadásul kapcsolati tőkét sem szerzel, ami a jövőre és a munkavállalásra nézve tök hasznos lenne.

De ha neked ez megfelel...

2011. júl. 27. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
15%
figyelj, ha te sem szereted az embereket, akkor ne várd, hogy ők szeressenek. ha zavar, hogy antiszoc vagy, akkor változtss rajta, ha meg nem zavar, akkor nem értem mi a probléma
2011. júl. 27. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
tényleg nem szereted az embereket vagy csak önbizalomhiányos vagy?
2011. júl. 27. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Csá, tök ugyanilyen vagyok, kb. 1 barátom sincs az egyetemen

, nem járok bulizni, és eddig még semmi bajom nem volt belőle, nem közösítenek ki. Amúgy melyik egyetemre mész? Hátha ugyanazon vagyunk, akkor összefuthatnánk.

2011. júl. 27. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Utolsó! Mennyire néztek furán rád? Megértettek? Hogy ráztad le őket?

Nyilván nem akarok veled találkozni...:)

2011. júl. 27. 12:11
 8/11 anonim ***** válasza:
35%

Figyelj, az egyetem teljesen más, mint a középiskola. Nincs egy állandó osztály, vagy csoport, akikkel napi több előadáson is találkozol. Van tankör itt a BME-n, de nem igazán ér semmit. Az előadók sem jegyeznek meg név szerint.


Néhányan azt mondják, hogy kell az egyetemi baráti társaság, hát nekem nem kell. Ha kell majd, akkor lesz. Az lesz, amit én mondok, amit én akarok, más véleménye le van szarva. Én diktálom a divatot 'ázzee! Meg az én barátomnak lenni nagy kiváltság. Ennyit rólam, ha nem ilyen lennék, megszűnnék GeriBoss lenni.


Amúgy azt viszont el kell viselned majd, hogy 2-300 emberrel vagy egy előadóteremben, de nem nagy dolog.

2011. júl. 27. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
70%

"Az lesz, amit én mondok, amit én akarok, más véleménye le van szarva"

"Meg az én barátomnak lenni nagy kiváltság."


Fú, hát talán az embereknek is jobb, hogy nem próbálsz a barátjuk lenni.


Amúgy kérdező, áruld már el, miért utasítod el élből az embereket még anélkül, hogy egyet is ismernél közülük? Meg ha odamennek hozzád beszélgetni, majd elküldöd őket a fenébe?

Furcsa emberek vannak...

2011. júl. 27. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
@13:18 Igen, furcsa emberek vannak. Akiknek 100 barátjuk van, furcsán tekintenek azokra, akik otthon ülnek, akik otthon ülnek, furcsán tekintenek azokra, akik állandóan másokkal lógnak, és soha nincsenek egyedül. Néhány embernek kell a magány. Szóval minden relatív. Neked furcsa, amit én leírok, nekem természetes. Lehet tovább veszekedni. ;)
2011. júl. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!