Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Matekproblémák mit csináljak...

Matekproblémák mit csináljak egyszerűen nem megy?!

Figyelt kérdés

végzős vagyok ,nemsokára érettségi.

mindenből 4-es 5-ös tanuló vagyok de a matek egyszerűen nem megy.Nincs korrepetálás az iskolában és az osztályban sem tudják úgy elmagyarázni,hogy megértsem,nagyon sokan rosszul állunk belőle.

Jártam matektanárhoz tavaly előtt meg tavaly is egy darabig de aztán nem tudtam mert anyagi gondjaink vannak.

meg is buktam,év végén pótvizsgára kellett mennem,dolgoztam,el tudtam járni tanárhoz,hetente 2 alakalommal ami rengeteget segített,hármasra pótvizsgáztam.

Sajnos nem állunk jól anyagilag ,amit diákmunkán kerestem annak a java része már elment dolgokra(szalagavató,meg otthoni költségek),miden órára készülök,az elméleti részt kívülről tudom(de azt nem kérdezik dolgozatban). hiába tanulok mindig egyes a dolgozatom pedig rendesen készülök rá újra és újra megcsinálom a feladatokat amiket az órán veszünk,és semmit sem ér az egész.teljesen kétségbe vagyok esve,így biztosan nem enged majd a tanár érettségire:S


2011. nov. 13. 14:34
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!