Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Túl idős lennék mesterképzéshez?

Túl idős lennék mesterképzéshez?

Figyelt kérdés

Most 20 éves vagyok. 5 éves szakközépbe jártam, az már plusz egy év. Maradtam a sulimban egy 2 éves FSZ-en. Idén végzem, az egyetemre már nyáron felvettek, ahova menni szeretnék. Az legjobb esetben 3 és fél év. Így a diplomát megkapom 24 évesen, ha minden jól megy. Ezután még jó lenne mesterképzésre menni, ami ugye 2 éves. Így 26-27 leszek, és még csak diákmunkában dolgoztam, semmi munkatapasztalat, semmi normális kereset ennyi idősen. A képzések amúgy nagyon egybevágnak, és nem is tömegszak, szóval biztosan kifizetődő lenne idővel. Normális családban élek, megpróbálom egyre inkább függetleníteni magam a szüleimtől, de ez normális munkavégzés nélkül annyira nem lehetséges. És akkor még 27 évesen tapasztalatom sincs.


Megérné mesterképzésre menni, ha oda jutok?


2011. nov. 15. 17:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Én mesterképzést munka mellett csinálom levelezőn. Így lesz már munkatapasztalatom mire végzek. Esetleg ezt tudom ajánlani.
2011. nov. 15. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én a nappalit kezdtem 23 évesen. Sohasem késő..
2011. nov. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!