Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Jó tanítónő lennék, még...

Jó tanítónő lennék, még bűntudattal is?

Figyelt kérdés

Gimis vagyok, és nem tudom, hogy menjek-e tanítóképzőre. Én nagyon szeretnék tanítani, és tuti élvezném, de lelkiismeret furdalásom és bűntudatom lenne.

Azért, mert hálátlan dolognak és kitolásnak tartanám, hogy majd a gyerekek fölött állnék hierarchiában, és én lennék a főnök. Szerintetek ez normális?


2011. okt. 23. 16:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Édesem: a gyerekek kegyetlenek...egymással is...a tanárokkal is. Ha nem tudsz magabiztosan fellépni- márpedig ebből a kérdésből én nem sok önbizalomra következtetek- akkor senki nem fog odafigyelni. És ha már itt tartunk, hogy hierarchia, mindenhol az van, nincs olyan munkahely ahol ne lenne valaki valaki felettese vagy alárendeltje (nyugodtan javítsatok ki ha tévedek).
2011. okt. 23. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
össze fogsz omlani idegileg mint a női tanárok jó része.
2011. okt. 23. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Azért, mert hálátlan dolognak és kitolásnak tartanám, hogy majd a gyerekek fölött állnék hierarchiában, és én lennék a főnök. Szerintetek ez normális?


S szerinted szülőként hol fogsz állni a hierarchiában a gyerekedhez képest?


Ez nagy butaság,hogy így gondolod.

2011. okt. 23. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Attól, hogy a hierarchiában a gyerekek fölött állsz, még lehetsz kedves és jófej tanár, ami inkább áldás mint kitolás. De nulla önbizalommal tényleg ne menj tanárnak, mert a gyerekek egy perc alatt szétszednek!
2011. okt. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!