Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az orvosi igazolást a tanár...

Az orvosi igazolást a tanár köteles elfogadni?

Figyelt kérdés

Az volt, hogy beteg voltam egy kicsit. Nem mentem be a suliba, mert fájt a hasam, és gondoltam nem engednek ki wc-re, mert azt szokták mondani a tanárok, hogy ez nem az óvoda.

Elmentem orvoshoz, adott igazolást, másnap már mentem is iskolába

De Anyámnak nem szóltam, hogy nem mentem be a suliba, mert Anyum azt mondaná, hogy menjek, egy kis hasfájás semmi, de én tudom, hogy nem engednek ki wc-re, így nem is szóltam neki, hogy nem mentem.

De az Oszt főnök felhívta, és Anyám mivel nem tudott róla, hogy Ő ugy tudja, hogy voltam bent.

A tanár meg azt mondta neki, hogy NEM fogadja el az Orvosi igazolást.

Ezt megteheti?


2011. nov. 16. 16:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen megteheti, ha kiskorú vagy akkor szólhattál volna Anyukádnak. Ezt megszívtad.
2011. nov. 16. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

És ha most van akkor 5 igazolatlan órám, akkor küldenek a jegyzőhöz egy papírt? Vagy 5 igazolatlanná mit csinál?

De akkor ezt nem is tudom sehogy se igazolni?

2011. nov. 16. 17:17
 3/3 anonim ***** válasza:
A legjobb és egyetlen megoldás az, hogy megbeszéled anyukáddal és a tanárral is.
2011. nov. 16. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!