Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Tesztek irásakor hogyan...

Tesztek irásakor hogyan "puskázzak" ugy, hogy ne kapjon el a tanár?

Figyelt kérdés
2011. nov. 13. 13:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
36%
Mi lenne, ha inkább tanulnál? Még előtted a fél vasárnap.
2011. nov. 13. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Az sok idobe telik. Meg kedvem sincs hozzá.Meg...
2011. nov. 13. 14:08
 3/13 anonim ***** válasza:
79%
Ha engedi, akkor tökmindegy hogy puskázol, nem buksz le, ha meg nem engedi akkor úgyis elkap. A tanár mindent lát.
2011. nov. 13. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Jah .

Sajna:(

2011. nov. 15. 19:09
 5/13 anonim válasza:

attol fugg h lany vagy-e vagy fiu...

en amikor tz-t irunk szoknyaba megyek iskolaba es a combomra irom a puskat :)

vagy ra dumalod az anyagot a telodra es kozben meghallgatod :D

vagy en zsepibe szoktam irni a puskat amikor ugyvan (:

16/L

2011. nov. 16. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

:D de allat . Tök jo vagy. :Dkomolyan.

Csak az a baj h fiu vagyok,és fura lenne, ha szoknyába állitanák be a suliba. :D

2011. nov. 20. 19:46
 7/13 anonim válasza:
hta mondjuk ja :DDD de aztis csinalhatod a vadlidra irod es keresztbe teszed a labad (tudod h ertem) es onnan leolvasod aztan ha jon a tanar lehuzod a gatyad aztan kesz (:
2011. nov. 24. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:

Mondjak egy tuti cselt?

Nekem mindig bevált, és sosem kaptak el!

2012. febr. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Hát ha átlátszó rotringod van , és ha tudsz kis betűkell írni akk egy 2 mm széles papírra rá írod és bele teszed a lyukba. :)
2012. febr. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
47%
Figyu ha nem tanulsz hülye leszel . De hülye ne legyel tesa . Mert ha tanulsz szoftver kezelő stb szintő lehetsz . De ha nem akk kukás vagy boltos vagy cégi munkás vagy közmunkás leszel . Erre van az a mondás : " Tanulj fiam és legyél okos mert hülyéből már sok van . " . :D :D . De nekem is nehéz megtanulni 4 - 5 - re szinte kínszenvedés nekem is de muszáj . Figyu tesa ez az ugy nevezett iskolakór essél tul rajta . vagyis nem akarsz tanulni de tanulj . Héj figyu tesa én már 6 . - os vagyok de még soha nem csaltam és csak 6 . - ban rontok egy - kettő hármassall . :D :D . Legyen ötös vagy négyes a dolid . :D:D . Nah Szia . :D:D .
2012. febr. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!