Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szalagavatón nem keringőzöm....

Szalagavatón nem keringőzöm. Akkor nekem a szülő/gyerek tánc is kimarad, ugye? Merthogy az közvetlenül a tanár/diák keringő után következik.

Figyelt kérdés
2011. nov. 17. 21:45
 1/3 anonim válasza:
Szia! Nem tudom, hogy fiú vagy e vagy lány. De ha lány akkor különösképpen ne hagyd ki az első táncot! Úgyis valami ünneplő ruhában leszel, szóval szép leszel és nyugodtan táncolhatsz apukáddal. Ha fiú vagy akkor is érdemes anyukáddal táncolni..szép emlék marad mindkettőtöknek!
2011. nov. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

első tánc nem esküvő után van?:)

am az van, hogy nem vagyok jóban apámmal, nem is akartam, hogy jöjjenek. nem akatok vele táncolni:( ugye akkor nem kell?:s

2011. nov. 17. 22:14
 3/3 anonim ***** válasza:
Én se voltam jóban kifejezetten apummal.Végülis nem is táncoltunk.Ő csak kamerázott.
2011. nov. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!