Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 11-ben már nem szoktak tartani...

11-ben már nem szoktak tartani ilyeneket igaz?

Figyelt kérdés

olyan dedós a mikulásdélután, de mégis még 10-ben is volt

de gondolom 11-be már ott a szalagavatóra való készületek stb... így már nem lesz ilyen hülyeség igaz??

annyira gáz h ennyi idősen is csomagokat készítünk egymásnak és átadogatjuk nem?

kb mint a 3 évesek szerintem totál ciki


2011. nov. 19. 13:26
 1/6 A kérdező kommentje:
és olyan hülyén érzem maga ilyenkor 17 éves fejjel
2011. nov. 19. 13:32
 2/6 anonim ***** válasza:
SZerintem is. De nekünk még 12.ben is volt. Tök gáz :D
2011. nov. 19. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
:S xd akkor nem csak szerintem
2011. nov. 19. 13:42
 4/6 anonim ***** válasza:
Víííííí, én ezeket visszasírom, nálunk miért nincsenek ilyenek...?
2011. nov. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
mi osztály szinten megszavaztunk hogy legyen, bár mi karácsonyozunk. nem értem miért ciki,én is 17 vagyok,de mindenki szereti. közelebb hozza az osztályt egymáshoz,meg alapból jó az osztályközösségünk. ha cikinek érzed beszéljétek meg osztályszinten,és ha a többség nem akarja akkor lehet nem csinálni ilyet. vagy aki nem akarja az nem vesz benne részt.
2011. nov. 19. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

de pl ha olyat húzol akit kinem állhatsz

vagy téged húz olyan

akkor mit mondj róla? adj neki puszit stb...?

tök gáz :/

2011. nov. 19. 16:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!