Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hol tudnám eladni kivarrott...

Hol tudnám eladni kivarrott gobelinjeimet? A netes értékesítést már próbáltam, nem jött be. Kézműves/ rövidáruboltok szoktak ilyeneket felvásárolni? Hol próbálkozhatnék?

Figyelt kérdés
2010. jan. 27. 22:22
 1/9 anonim válasza:
75%

Vaterán próbálkoztál már?

A frekventáltabb idegenforgalmi helyeken szokták árulni, bazárosok, náluk kéne megpróbálnod.

Kékestetőn, Egerben, Tihany, stb.

2010. jan. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ó az jó, Kékestető majdnem a szomszédban van :D Köszönöm
2010. jan. 27. 22:37
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Csak ahhoz mondjuk kell engedély is, hogy ott árulhass... Amúgy [link]

Itt ilyen kézműves dolgokat adnak- vesznek.

2010. jan. 28. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ezt az oldalt én is köszönöm! :-)


Amúgy a Vatera helyett inkább a zsibvasar.hu, ha már aukciós portál, az legalább ingyenes, és egyre többen használják, a Vaterán már azért is fizetni kell, ha feltöltesz valamit, függetlenül attól, hogy eladod-e vagy nem.

2010. jan. 28. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Első vagyok, igen úgy gondoltam, hogy felveszed a kapcsolatot valahogy ezekkel a bazárosokkal, és utána már postán is letudjátok bonyolítani az adás vételt.
2010. jan. 28. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Én értettem h h gondolja az első. Nem csinálok semmi illegálisat.
2010. jan. 28. 09:33
 7/9 anonim ***** válasza:

Saját weboldalt 5 perc alatt csinálhatsz, eleinte ingyenes is megteszi.

Gondolom van email címtárad, iwiw-es ismerősök.

Szépen kitalálsz egy hírlevelet, vagy kiküldesz mindenkinek egy mailt, hogy tájékoztasd őket, ezzel foglalkozol, ez a weboldalad, csatolsz képet, akciót esetleg, kéred, hogy írjon vissza, ha kér mailt ebben a témában tőled. Ja és küldesd tovább a levelet úgy, hogy tutira megérje neki. Pl leöltheti ingyen a hogyan készíts házilag gobleint c. ebook-odat (ezt persze meg kell írni).

+ teszvesz, vatera, zsibvásár, meg minden hagyományos vásár, kiállítás, akármi.

Remélem segítettem. Esetleg tudsz küldeni egy képet a kedvenceidről? Megnézném én is a munkáidat.

Ide küldheted: sovarine.adrienn@gmail.com.

2010. jan. 29. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az utolsónak is a választ. Holnap estefelé tudok képeket küldeni :D
2010. jan. 30. 21:36
 9/9 anonim ***** válasza:
Oké, várom a képeket, eszembe jutott még egy ötlet, majd azt már privátban megírom.
2010. jan. 31. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!