Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » SEGÍTSÉG! Kiselőadást kell...

SEGÍTSÉG! Kiselőadást kell tartanom az Emberi játszmák című könyv játszmatár részéből! Hogyan építsem fel, hogy érdekes legyen?

Figyelt kérdés

Akinek esetleg van ideje válaszolni a kérdésemre,azt nagyon megköszönöm.Eric Berne könyvéről van szó és a 2.rész nagyon hosszú.Max. olyan 5 percem lesz összefoglalni ezt a részét,de mivel össz:7 db játszma van(pl:Életjátszmán belül van az "Alkoholista" játszma és még ezenkívül 4 hasonló) az jó ha az 5-ből csak hármat elemzek részletesen?

Az a baj,hogy már egyszer tartottam kiselőadást egy másik témából,de nem csináltam hozzá ppt-t csak felolvastam,de nem mindent,mert egy kicsit hosszúra sikeredett.A tanár meg azt mondta,hogy újra kell csinálnom egy másikat.Erre a kiselőadásra már csinálok ppt-t,és szeretnék már végre egy jó jegyet kapni,de félek,hogy,ha nem minden játszmát elemzek részletesen,akkor az a tanárnak lehet nem fog tetszeni és megint leszólja.Szerintetek,hogyan építsem fel,hogy ne legyen 11 diánál több?


2011. nov. 25. 12:56
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!