Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha orvosira jártok/járnátok,...

Ha orvosira jártok/járnátok, milyen szakképzést választotok/választanátok és miért?

Figyelt kérdés
Csak kíváncsiságból kérdezem:)
2011. nov. 25. 17:52
 1/4 anonim ***** válasza:
mármint, hogy mire szakosodnék? mindenképpen valami gyerek, gyerekorvos, gyerekonkológus, gyermek-és ifjúsági pszichiáter. És, ha szerencsém lesz, akkor a 3 közül leszek vmelyik :) Azért ezt választanám, mert az állatorvosiról le kellett mondanom :(
2011. nov. 25. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Miért kellett lemondanod róla? És attól, hogy az állatokról le kellett mondanod, miért éppen gyerekorvos?:D Miért épp onkológia vagy pszichiátria?
2011. nov. 25. 18:37
 3/4 anonim válasza:
Nőgyógyász!
2011. dec. 4. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Azért kellett lemondanom róla, mert pécsi vagyok és szüleim nem engednek Budapestre. És azért lennék gyerekorvos, mert nagyon szeretem a gyerekeket, sokkal kevésbé nyávogósnak, minta felnőttek. És ezt azért is mondom, mert ott van pl nagymamám, aki éjjel nappal hisztizik és nyávog, hogy ez fáj az fáj, közbe semmi baja sincs. Na most, ha "felnőtt" orvos lennék ilyenekkel is kéne foglalkoznom és pl nagyim is olyan, hogy mindennap megy az orvoshoz, hogy ez meg az, és tényleg semmi baja sincs.

Hát , hogy miért onkológia vagy pszichiátria, na azt nem tudom. Azt sem tudom, hogy miért pont orvos akarok lenni. Mindig is annak készültem, 5 éves korom óta más nagyon nem jött szóba.

2011. dec. 4. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!