Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyenek a filozofiai föiskolá...

Milyenek a filozofiai föiskolák? (miről szól nehéz-e, és Budapesten is van)

Figyelt kérdés

2011. nov. 26. 15:56
1 2
 11/13 eszta41 válasza:

bocsi véletlenül ment el az előző, de folytatom:


addig a matekot is meg lehet tanulni.

2011. dec. 1. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Szia. Na egyébként én az andragógiát azért nem ajánlom, mert nagyon telített szak, sokkal jobban jársz inkább mondjuk egy szakmával, ami nem mellesleg most nagyon fel fog értékelődni az új oktatási törvénynek köszönhetően.


Ahogy így olvastam az első dolog ami beugrott, hogy kereskedelem és marketing, vagy turizmus-vendéglátás. Csak az a gond, hogy mind a kettő szintén nagyon telített, úgyhogy csak leírom, hogy vannak ezek is, de csak akkor válaszd őket, ha nagyon nagyon elhívatott vagy. Ker-marketingen persze van matek, de nem olyan vészes, szerintem ki lehet bírni. Mármint én sem voltam jó matekos, aztán mégis felvettek (bár igaz ,hogy nem oda járok, mert nem akartam).

És hogy állsz a társadalomtudományokkal?

2011. dec. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Hát erről még nem halottam :) Az milyen suli?
2011. dec. 2. 16:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!